İLİMİZDEKİ İLK ORYANTRİNG YARIŞMASI SONA ERDİ.

Gençler Kategorisi Oryantring İl Birinciliği Yarışması Çorlu Cumhuriyet Parkı / 2018

7 MART 2018

Okul Sporları 2017-2018 Faaliyet Sezonu Gençler, Küçükler ve Yıldızlar Kategorisi Oryantring İl Birinciliği Yarışması 6 Mart 2018 Çorlu Cumhuriyet Parkında gerçekleştirildi.Yarışmaya  9 takım  yaklaşık 60 sporcu katılarak parkurlarda mücadele verdi.

 Tekirdağ Oryantring İl Temsilcisi Veli EMRE  yarışma öncesi  Oryantring sporunun tanıtımını yaparak yarışma kurallarını ve parkurlarla ilgili bilgi aktarımında bulundu ve start öncesi sporcular’a başarı temennilerinde bulundu.

60 sporcunun parkurlarda verdiği mücadele sonunda gerçekleştirilen ödül töreninde  kupa ve madalyalar Tekirdağ Oryantring İl Temsilcisi Veli EMRE ve diğer yetkililerce sporcular’a takdim edildi.

Yarışmada dereceye Giren Takım Sonuçları:

GENÇ ERKEK  B KATEGORİSİ  TAKIM SONUÇLARI

1.Özel Modern Fen Bilimleri Temel Lisesi

2.Ergene Deri Sanayiciler MTAL

3.Velimeşe Çok Programlı Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEK B KATEGORİSİ BİREYSEL SONUÇLARI

  1. Enis GÜR-Velimeşe Çok Programlı Anadolu Lisesi
  2. Tolunay ATASOY-Özel Modern Fen Bilimleri Temel Lisesi
  3. Umutcan ZENGİN-Özel Modern Fen Bilimleri Temel Lisesi

GENÇ KIZ A KATEGORİSİ BİREYSEL SONUÇLARI

1.Seda ÇALIŞIR-Velimeşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2. Aleyna KAYA-Velimeşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3.Öykü HELVACI-Özel Çorlu Bahçeşehir Anadolu Lisesi

GENÇ KIZ A KATEGORİSİ TAKIM SONUÇLARI

1.Velimeşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEK A KATEGORİSİ TAKIM SONUÇLARI

1.Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.Özel Çorlu Bahçeşehir Anadolu Lisesi

3.Ergene Deri Sanayiciler MTAL

GENÇ ERKEK A KATEGORİSİ BİREYSEL SONUÇLAR

1.Murat MUTLU-Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.Mesut BERCAN-ÖRENGUL-Özel Çorlu Bahçeşehir Anadolu Lisesi

3.Timuçin KURTGÖZ- Özel Çorlu Bahçeşehir Anadolu Lisesi

GENÇ KIZ B KATEGORİSİ TAKIM SONUÇLARI

1.Veli Meşe Çok Programlı Anadolu Lisesi

GENÇ KIZ B KATEGORİSİ BİREYSEL SONUÇLAR

1.Senanur ÇAN- Veli Meşe Çok Programlı Anadolu Lisesi

2.Ceren BİLGİÇ- Veli Meşe Çok Programlı Anadolu Lisesi

3.Sude SAÇAR- Veli Meşe Çok Programlı Anadolu Lisesi

  

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzce dereceye giren sporcularımızı kutluyor,başarılarının devamını diliyoruz.