Duyurular

OKUL SPORLARI MİNİKLER (A-B) SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 

Minikler Satranç Yarışma Tarihi: 17-18 Mayıs 2022

NOT: Kayıt için REGLAMANI incelemeyi unutmayınız.

2021-2022 ÖĞRETİM YILI OKULLARARASI MAHALLİ TEKİRDAĞ MİNİKLER SATRANÇ TURNUVASI YÖNERGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

 

**************************************************************************************************

GÜREŞ KARAKUCAK GENÇLER A (ERKEK),YAĞLI GÜREŞ GENÇLER A-B (ERKEK),

ABA GÜREŞİ GENÇLER A-B (ERKEK),YILDIZLAR (ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI  

MÜSABAKA TARİHİ : 27 Nisan 2022

TEKNİK TOPLANTI: 10.00 : (Yağlı güreş ve Karakucak Teknik toplantısı yapılacak)

ESAME LİSANS KONTROL SAATİ: 11:00 

TARTI SAATİ: 11:30

MÜSABAKA BAŞLANGIÇ SAATİ: 12:00

MÜSABAKA TARİHİ: Çorlu Sporcu Fabrikası

***************************************************************************************************************  

ÖZEL SPORCULAR (DOWN,MENTAL,OTİSTİK) GENÇLER,YILDIZLAR MASA TENİSİ/ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ

 MASA TENİSİ MÜSABAKASI

MÜSABAKA TARİHİ:20 NİSAN 2022

SAAT: 11:00

YER:TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA MERKEZ GENÇLİK MERKEZİ

ATLETİZM MÜSABAKASI

MÜSABAKA TARİHİ: 20 NİSAN 2022

YER: NAMIK KEMAL STADYUMU

SAAT: 13:00

  ************************************************************************************************* 

OKUL SPORLARI BİSİKLET GENÇLER,YILDIZLAR,KÜÇÜKLER,MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ

MÜSABAKA TARİHİ:14 NİSAN 2022 

TEKNİK TOPLANTI SAATİ: 09:00(Müsabakalar hemen akabinde başlayacaktır.)

MÜSABAKA YERİ: MALKARA YOLU ÇIKIŞI BARBAROS YENİ BAĞLANTI YOLU TRAFİĞE KAPALI ALAN 

İLETİŞİM: BİSİKLET İL TEMSİLCİSİ

                   YAVUZ LİMON 

         TEL: 0538 213 07 30 

************************************************************************************************************** 

OKUL SPORLARI MASA TENİSİ KÜÇÜKLER VE MİNİKLER  (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ

 

MÜSABAKA TARİHİ: 20-21 NİSAN 20202

YER: TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA MERKEZ GENÇLİK MERKEZİ

TEKNİK TOPLANTI: Müsabaka tarihinde saat 09:30 da müsabakanın yapılacağı salonda yapılacaktır.

  İrtibat ve Bilgi için :Masa Tenisi İl Temsilcisi : Ferit GÖKÇE / İletişim: 0542 585 70 34 

                                     Masa Tenisi Antrenörü:  Oktay AKYEL/İletişim: 0535 841 66 38  

UYARILAR :

***Müsabakalar 5 set üzerinden kazanılmış 3 set olarak uygulanır.

*** Her takım en az 2 en çok 4 sporcudan oluşacaktır.

***Müsabakalar 4 tek 1 çift maç şeklinde olacaktır.

***Tüm sporcuların 2021-2022 sezonuna ait okul lisansları olacaktır.

***Esame listesi ve kimliklerinin asılları yanlarında olacaktır.

***Sporcu ve yöneticiler salonda maske takmak zorundadır.Ancak müsabakası olan sporcular müsabaka esnasında isterse takmayabilir.

***Beyaz renk dışında diğer renklerde forma olacaktır. Takım formaları aynı renk olmak zorundadır.

 ***************************************************************************************************************************

 

OKUL SPORLARI GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU

GENÇLER, YILDIZLAR, KÜÇÜKLER, MİNİKLER (KIZ-ERKEK) YARIŞMA PROGRAMI

 

MÜSABAKA TARİHİ : 7 NİSAN 2022

TEKNİK TOPLANTI SAAT: 09.30

MÜSABAKA SAATİ: 10:30

MÜSABAKA  YERİ :13 KASIM SENTETİK FUTBOL SAHASI

YARIŞMAYA SON KATILIM BİLDİRİSİ: 5 NİSAN 2022 SAAT 17:00’A KADAR ESAME LİSTELERİNİN SPOR BİLGİ SİSTEMİ ÜZERİNDEN YAPILARAK ÇIKTILARININ MAİL OLARAK aysel.babagur@gsb.gov.tr adresine GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR.  (SAHANIN DÜZENLENMESİ VE PROGRAMIN İŞLEYİSİ AÇISINDAN ÖNEMLİDİR.)

NOT:TÜRKİYE GELENEKSEL OKÇULUĞU FEDERASYONU  YARIŞMA KURALLARINA VE OKUL SPORLARI TALİMATINA UYGUN OLARAK YAPILACAK OLAN YARIŞMADA BİREYSEL MALZEMESİ OLAN SPORCULAR KATILACAKTIR.

SPOR BİLGİ SİSTEMİ ÜZERİNDEN ESAME LİSTESİ ALMAYAN SPORCU VE TAKIMLARIN  SONUÇLARI BİLDİRİLMEMEKTE OLUP ESAME LİSTELERİNİ SPOR BİLGİ SİSTEMİ ÜZERİNDEN ALMALARI GEREKMEKTEDİR. ESAME LİSTESİ VE OKUL LİSANSI OLMAYAN SPORCULAR YARIŞMAYA KATILAMAZ.

 

OKUL SPORLARI OKÇULUK YARIŞMALARI

OKÇULUK GENÇLER (KIZ-ERKEK) YARIŞMA PROGRAMI

MÜSABAKA TARİHİ : 5 NİSAN 2022

TEKNİK TOPLANTI: SÜLEYMANPAŞA İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ BİNASI – 5 NİSAN 2022 09.30

MÜSABAKA SAATİ: 11:00

MÜSABAKA  YERİ :  13 KASIM SENTETİK FUTBOL SAHASI

YARIŞMAYA SON KATILIM BİLDİRİSİ: 4 NİSAN 2022 SAAT 17:00  (SAHANIN DÜZENLENMESİ VE PROGRAMIN İŞLEYİSİ AÇISINDAN ÖNEMLİDİR.)

  TÜRKİYE OKÇULUK FEDERASYONU  YARIŞMA KURALLARINA VE OKUL SPORLARI TALİMATINA UYGUN OLARAK YAPILACAK OLAN YARIŞMADA BİREYSEL MALZEMESİ OLAN SPORCULAR KATILACAKTIR.

SPOR BİLGİ SİSTEMİ ÜZERİNDEN ESAME LİSTESİ ALMAYAN SPORCU VE TAKIMLARIN  SONUÇLARI BİLDİRİLMEMEKTE OLUP ESAME 

LİSTELERİNİ SPOR BİLGİ SİSTEMİ ÜZRİNDEN ALMALARI GEREKMEKTEDİR. ESAME LİSTESİ VE OKUL LİSANSI OLMAYAN SPORCULAR YARIŞMAYA KATILAMAZ

OKÇULUK MİNİK  (MAHALLİ) KÜÇÜK YILDIZ  (KIZ-ERKEK) YARIŞMA PROGRAMI

MÜSABAKA TARİHİ : 6 NİSAN 2022

TEKNİK TOPLANTI: SÜLEYMANPAŞA İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ BİNASI – 6 NİSAN 2022 09.30

MÜSABAKA SAATİ: 11:00

MÜSABAKA  YERİ :  13 KASIM SENTETİK FUTBOL SAHASI

**********************************************************************************************************************

OKUL SPORLARI PUANLI ATLETİZM YILDIZLAR VE KÜÇÜKLER (KIZ/ERKEK)

İL BİRİNCİLİĞİ 

2021-2022 Öğretim Yılı Okullararası Yıldızlar ve Küçükler Puanlı Atletizm İl Birinciliği Yarışmaları 29-30 Mart'ta Çorlu General Basri Saran Stadyumun da Yapılacaktır.

Yarışmaya Kayıt İçin aşağıda bulunan kayıt formlarından katılım sağlanacak kategoriye uygun olanının seçilip kayıt formunu doldurulacaktır.

Son Kayıt Tarihi: Kayıt Formu 28 Mart tarihi 17:00’a kadar - tekirdagatletizm@gmail.com - mail adresini gönderilmesi gerekmektedir.

Mail adresine gönderilmesi gereken kayıt formu bilgisayar ortamında doldurulacaktır.

Kayıtlar Son Kayıt tarihi ve saati itibariyle kapatılacak olup yarışma günü yeni kayıt yapılmayacaktır. Kayıtlarını tamamlayan okulların sporcularının kategori değişiklik yapmasına teknik toplantı sırasında izin verilecektir.

Teknik Toplantı 29 Mart Saat 10’da Çorlu General Basri Saran Stadyumun da Yapılacaktır. Toplantı Bitiminde Yarışma Başlayacaktır.

Teknik toplantıya Okul Sporları Sisteminden Oluşturacak Atletizm Esame Listeleri İbraz etmeleri zorunludur.

İletişim için İl Hakem Kurulu Üyesi Barış Tıraşçı 0545 597 72 70

Atletizm İl Temsilcisi Bayram Kırboğa 0544 378 02 12

      * 2022 KUCUK KIZ PUANLI ATLETIZM FERDI SPORCU KAYIT FORMU

      * 2022 KUCUK ERKEK PUANLI ATLETIZM TAKIM KAYIT FORMU

      * 2022 KUCUK KIZ PUANLI ATLETIZM FERDI SPORCU KAYIT FORMU

      * 2022 KUCUK KIZ PUANLI ATLETIZM TAKIM KAYIT FORMU

      * 2022 YILDIZ ERKEK PUANLI ATLETIZM TAKIM KAYIT FORMU

      * 2022 YILDIZ ERKEK PUANLI ATLETIZM FERDI SPORCU KAYIT FORMU

      * 2022 YILDIZ KIZ PUANLI ATLETIZM FERDI SPORCU KAYIT FORMU

      * 2022 YILDIZ KIZ PUANLI ATLETIZM TAKIM KAYIT FORMU

            ***************************************************************************************************************************************

 OKUL SPORLARI PUANLI ATLETİZM GENÇLER A-B KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

 2021-2022 Öğretim Yılı Okullar arası Gençler A-B Puanlı Atletizm İl Birinciliği Yarışmaları 22-23 Mart'ta Çorlu General Basri Saran Stadyumun da Yapılacaktır.

 Yarışmaya Kayıt İçin aşağıda bulunan kayıt formlarından katılım sağlanacak kategoriye uygun olanının seçilip kayıt formunu doldurulacaktır.

 Son Kayıt Tarihi: Kayıt Formu 21 Mart tarihi 17:00’a kadar - tekirdagatletizm@gmail.com - mail adresini gönderilmesi gerekmektedir.

 Mail adresine gönderilmesi gereken kayıt formu bilgisayar ortamında doldurulacaktır.

 Kayıtlar Son Kayıt tarihi ve saati itibariyle kapatılacak olup yarışma günü yeni kayıt yapılmayacaktır. Kayıtlarını tamamlayan okulların sporcularının kategori değişiklik yapmasına teknik toplantı sırasında izin verilecektir.

 Teknik Toplantı 22 Mart Saat 09:30 ’da Çorlu General Basri Saran Stadyumun da Yapılacaktır. Toplantı Bitiminde Yarışma Başlayacaktır.

 Teknik toplantıya Okul Sporları Sisteminden Oluşturacak Atletizm Esame Listeleri İbraz etmeleri zorunludur.

 İletişim için İl Hakem Kurulu Üyesi Barış Tıraşçı 0545 597 72 70

 Atletizm İl Temsilcisi Bayram Kırboğa 0544 378 02 12

GENÇ A ERKEK PUANLI ATLETİZM FERDİ SPORCU KAYIT FORMU

GENÇ A ERKEK PUANLI ATLETİZM TAKIM KAYIT FORMU

GENÇ A KADIN PUANLI ATLETİZM FERDİ SPORCU KAYIT FORMU

GENÇ A KADIN PUANLI ATLETİZM TAKIM KAYIT FORMU

GENÇ B ERKEK PUANLI ATLETİZM FERDİ SPORCU KAYIT FORMU

GENÇ B KADIN PUANLI ATLETİZM FERDİ SPORCU KAYIT FORMU

  ***********************************************************************************************************

  OKUL SPORLARI BADMİNTON YILDIZLAR (KIZ/ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ 

 

TARİH: 24  MART 2022

YER: ÇORLU ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU

TEKNİK TOPLANTI SAAT: 09:30 (Müsabakalar hemen akabinde başlayacaktır.)

************************************************************************************************** 

OKUL SPORLARI TENİS GENÇLER,YILDIZLAR,KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ  

GENÇ ERKEKLER 01-02 MART 2022 

TEKNİK TOPLANTI : SAAT 10:00 (MÜSABAKALAR HEMEN AKABİNDE BAŞLAYACAKTIR.)

GENÇ KIZLAR 03-04 MART 2022 

TEKNİK TOPLANTI : SAAT 10:00 (MÜSABAKALAR HEMEN AKABİNDE BAŞLAYACAKTIR.)

YILDIZ  ERKEKLER 08-09 MART 2022 

TEKNİK TOPLANTI : SAAT 10:00 (MÜSABAKALAR HEMEN AKABİNDE BAŞLAYACAKTIR.)

YILDIZ KIZLAR 10-11 MART 2022 

TEKNİK TOPLANTI : SAAT 10:00 (MÜSABAKALAR HEMEN AKABİNDE BAŞLAYACAKTIR.)

KÜÇÜK ERKEKLER 15-16 MART 2022 

TEKNİK TOPLANTI : SAAT 10:00 (MÜSABAKALAR HEMEN AKABİNDE BAŞLAYACAKTIR.)

KÜÇÜK  KIZLAR 17-18 MART 2022 

 

MÜSABAKA YERİ: MERKEZ TENİS KORTLARI /SÜLEYMANPAŞA /TEKİRDAĞ

TEKNİK TOPLANTI : SAAT 10:00 (MÜSABAKALAR HEMEN AKABİNDE BAŞLAYACAKTIR.

************************************************************************************************ 

 

o OKUL SPORLARI MİNİKLER A-B (KIZ-ERKEK),KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ YÜZME MÜSABAKALARI 

 Okul Sporları Minikler A-B  (Kız-Erkek), Küçükler (Kız-Erkek) İl Birinciliği Yüzme Müsabakaları 

5-6 Mart 2022 tarihlerinde Süleymanpaşa ilçemizde bulunan Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu'nda saat 10:00' da gerçekleştirilecektir. 

Teknik Toplantı: 4 Mart 2022 tarihinde saat 18:00'da Tekirdağ Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu Konferans Salonu'nda yapılacaktır.

 Okul Kayıt Formu için aşağıdaki  linki tıklayınız.

https://www.tyf.gov.tr/bilgisistemi.html

DİKKAT   

 TYF portalına son liste giriş tarihi  4 Mart 2022  Saat 12:00 'dir.

 Spor Bilgi Sisteminden lisans ve esame listesi yapılması zorunludur. 

2021-2022 YÜZME SPOR DALI UYGULAMA ESASLARI İÇİN  TIKLAYINIZ.

ÖNEMLİ DUYURU :

   OKUL SPOR FAALİYETLERİNDE YÜZME SPOR DALINA AİT MAHALLİ,GRUP VE TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA KAYIT İŞLEMLERİ https://portal.tyf.gov.tr/  VE TÜM BİLGİLENDİRMELER https://www.tyf.gov.tr/  BELİRTİLEN PORTAL ADRESİ ÜZERİNDEN YÜRÜTÜLECEKTİR.

MÜSABAKA REGLAMANI İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

OKUL SPORLARI RİTMİK VE AEOROBİK CİMNASTİK  YILDIZLAR,KÜÇÜKLER,MİNİKLER A-B (KIZ/ERKEK)

İL BİRİNCİLİĞİ

Müsabaka Tarihi ve Yeri: 04 Mart 2022/Çorlu Çok Amaçlı Spor Salonu 

Ritmik Cimnastik Teknik Toplantı Saati: 10:00 (MÜSABAKALAR HEMEN AKABİNDE BAŞLAYACAKTIR.):

Aerobik Cimnastik Teknik Toplantı Saati:13:00 (MÜSABAKALAR HEMEN AKABİNDE BAŞLAYACAKTIR.)

NOT: Esame listeleri spor bilgi sisteminden yapılacak olup  25 Şubat 2022 Cuma günü saat 17:00 'a kadar

Mustafa ELİK'e  0533 543 87 39 no'lu telefon numarasından  whatsup aracılığı ile gönderilmesi gerekmektedir.

*Daha sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   

OKUL SPORLARI ARTİSTİK CİMNASTİK  YILDIZLAR,KÜÇÜKLER,MİNİKLER A-B (KIZ/ERKEK)

İL BİRİNCİLİĞİ

Müsabaka Tarihi ve Yeri: 18 Mart  2022/Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Spor Salonu 

Teknik Toplantı Saati: 09:00

Müsabaka Saati:  10:00

NOT: Esame listeleri spor bilgi sisteminden yapılacak olup  25 Şubat 2022 Cuma günü saat 17:00 'a kadar

Mustafa ELİK'e  0533 543 87 39 no'lu telefon numarasından  whatsup aracılığı ile gönderilmesi gerekmektedir.

*Daha sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

*17Mart 2022 saat 13:00-17:00 arası antrenman yapılacaktır.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

OKUL SPORLARI JUDO KÜÇÜKLER (KIZ/ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ

Müsabaka Tarihi ve Yeri: 06 Mart 2022/Tekirdağ İsmet İnönü Spor Salonu Judo Antrenman Salonu

Müsabaka Saati:  10:00

Doğum Tarihleri : 2010-2011 (bay-bayan)

Müsabaka sıkletleri :  24 /28/ 32 /36 / 40 / 44 / 48 / 52 /57/+57 kg (bayan)

                                     26/30/34 / 38 /42 / 46/ 50 / 55 / 60 / +60 kg (bay)

Tartı: Müsabaka Günü saat 09:00 İsmet İnönü Spor Salonu Judo antrenman salonu (1 kg tolerans vardır)

*Mavi-Beyaz uygulaması yapılacaktır.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

OKUL SPORLARI GENÇLER BOCCE İL BİRİNCİLİĞİ

Yer: Namık Kemal Stadı

Teknik Toplantı saat: 09:30

Müsabaka Saati:10:00

16 Şubat 2022

Bocce Genç Kızlar

17 Şubat 2022

Bocce Genç Erkekler

İletişim: Caner TOLUCA

               554-249 66 98 

**************************************************************************************************

 

OKUL SPORLARI MASA TENİSİ YILDIZLAR  (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ

TARİH: 16-17 ŞUBAT 20

YER: TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA MERKEZ GENÇLİK MERKEZİ

TEKNİK TOPLANTI: 10:00

MÜSABAKA: 10:30

  Bilgi için : Ferit GÖKÇE / İletişim: 0542 585 70 34 

                    Oktay AKYEL/İletişim: 0535 841 66 38  

UYARILAR :

***Öğrencilerin sporcu lisanları ve nüfus cüzdanlarını yanlarında bulundurması zorunludur.

***Beyaz renk dışında diğer renklerde forma olacaktır. Takım formaları aynı renk olmak zorundadır.

***Sağlık tedbirleri nedeni ile sporcu ve antrenör,muhakkak maske kullanmak zorundadır ancak sporcu maç esnasında isterse maske takmayabilir. İdare bu konuda tedbir ve tedarikli olacaktır.

**************************************************************************************** 

OKUL SPORLARI TAEKWONDO YILDIZLAR  (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

Müsabakanın yapılacağı tarih: 20 Şubat 2022

Yer: Muratlı Atatürk Spor Salonu

Tartı: 09:00-11:00 (Müsabakalar hemen akabinde yapılacaktır.)

*************************************************************************************************** 

OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER,YILDIZLAR,GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI  

Gençler Satranç Yarışma Tarihi: 21-22 Şubat 2022

Küçükler, Yıldızlar Yarışma Tarihi: 23-24Şubat 2022

NOT: Kayıt için REGLAMANI incelemeyi unutmayınız.

OKULLARARASI MAHALLİ TEKİRDAĞ- KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER YÖNERGESİ İÇİN    İNDİRİNİZ.

 

*************************************************************************************************** 

2021/2022 OKUL SPORLARI ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER

NOT: Detaylar için Yarışma Bültenini  İndir

 Gençler,Küçükler,Yıldızlar Oryantring Katılım Formunu İNDİRİNİZ.

 

  

**************************************************************************************************************************************************************

OKUL SPORLARI ESKRİM GENÇLER(A),YILDIZLAR VE KÜÇÜKLER(KIZ/ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ 

Küçükler kız ve erkek Epe: 28 Şubat 2022 / Kayıt Saati 09:30 / Müsabaka Başlama Saati 10:00

Küçükler kız ve erkek Flöre: 28 Şubat 2022/ Kayıt Saati 13:00 / Müsabaka Başlama Saati 13:30

 

Yıldızlar kız ve erkek Epe: 01 Mart 2022 / Kayıt Saati 09:30 / Müsabaka Başlama Saati 10:00

Yıldızlar kız ve erkek Flöre: 01 Mart 2022/ Kayıt Saati 13:00 / Müsabaka Başlama Saati 13:30

 

Genç(A) kız ve erkek Epe: 02 Mart 2022 / Kayıt Saati 09:30 / Müsabaka Başlama Saati 10:00

Genç(A) kız ve erkek Flöre: 02 Mart 2022/ Kayıt Saati 13:00 / Müsabaka Başlama Saati 13:30

MÜSABAKANIN YERİ: Çorlu Çok Amaçlı Spor Salonu 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

07-11 ŞUBAT 2022 OKUL SPORLARI HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

OKUL SPORLARI HALK OYUNLARI GENÇLER,YILDIZLAR,MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ

YER: Namık Kemal Üniversitesi

MÜSABAKA TARİHİ:11 ŞUBAT2022

 SAAT:14:00

NOT:11 Şubat 2022 tarihinde Namık Kemal Üniversitesi Spor Salon'unda saat 10:00 'da  provalar yapılacak olup, müsabakalar saat 14:00 'da başlayacaktır.

*Halkoyunları Müsabakalarının https://spor.gsb.gov.tr/okulsportal/ adresinde yayımlanan Halkoyunları talimatı doğrultusunda yapılacaktır.

**************************************************************************************************************************************************************

  17-21 OCAK 2022 OKUL SPORLARI HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

  OKUL SPORLARI BADMİNTON KÜÇÜKLER (KIZ/ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ  

TARİH: 18-19 OCAK 2022

YER: ÇORLU ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU

TEKNİK TOPLANTI SAAT: 10:00 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKUL SPORLARI TAEKWONDO GENÇLER A (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

 

Müsabakanın yapılacağı tarih: 08 Ocak 2022

Yer: Muratlı Atatürk Spor Salonu

Tartı: 09:00-11:00 (Müsabakalar hemen akabinde yapılacaktır.)

***************************************************************************************************

 

OKUL SPORLARI BOCCE İL BİRİNCİLİĞİ

Yer: Namık Kemal Stadı

Teknik Toplantı saat: 09:30

Müsabaka Saati:10:00

05 Ocak 2022

Bocce Küçük Kızlar

06 Ocak 2022

Bocce Küçük Erkekler

10 Ocak 2022

Bocce Yıldız Kızlar

11 Ocak 2022

Bocce Yıldız Erkekler

12 Ocak 2022

Bocce Genç Kızlar

13 Ocak 2022

Bocce Genç Erkekler

İletişim: Caner TOLUCA

               554-249 66 98 

*******************************************************************************************************************************

                                    03-07 OCAK 2021 OKUL SPORLARI HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ. 

OKUL SPORLARI KARATE GENÇLER A-B,YILDIZLAR,KÜÇÜKLER,MİNİKLER A (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ

YER: ÇORLU SPOR SALONU

KAFİLE LİSTELERİNİN ALINMASI: 09:00

TARTI: 09:30

MÜSABAKA SAATİ: 10:00

MÜSABAKA TARİHİ:  05 OCAK 2022

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

 

20-24 ARALIK 2021 OKUL SPORLARI FAALİYET PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ. 

 

 

OKUL SPORLARI GÜREŞ YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ

YER: ÇORLU ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU

TOPLANTI: 09:00

TARTI: 09.30

MÜSABAKA TARİHLERİ

YILDIZ KIZ SERBEST STİL    ----> 11.01.2022

YILDIZ ERKEK SERBEST STİL    ----> 11.01.2022

YILDIZ ERKEK GREKOROMEN STİL    ----> 12.01.2022

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR (KIZ/ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ

Müsabaka Tarihi ve Yeri: 16 Ocak 2022/Tekirdağ İsmet İnönü Spor Salonu Judo Antrenman Salonu

Müsabaka Saati:  10:00

Doğum Tarihleri : 2008-2009 (bay-bayan)

Müsabaka sıkletleri :  32 /36/ 40 /44 / 48 / 52 / 57 / 63 /+63 kg (bayan)

                                     34 / 38 /42 / 46/ 50 / 55 / 60 / 66 /+66 kg (bay)

Tartı: Müsabaka Günü saat 09:00 İsmet İnönü Spor Salonu Judo antrenman salonu (1 kg tolerans vardır)

*Mavi-Beyaz uygulaması yapılacaktır.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKUL SPORLARI BİLEK GÜREŞİ GENÇLER A/B (KIZ-ERKEK),

YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ

TARİH: 15 ARALIK 2021 ÇARŞAMBA

YER: ÇORLU GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK SPOR LİSESİ

TEKNİK TOPLANTI: 09:30

MÜSABAKA: 10:00

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKUL SPORLARI MASA TENİSİ GENÇLER A (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ

TARİH: 14-15 ARALIK 2021

YER: TEKİRDAĞ MERKEZ GENÇLİK MERKEZİ

TEKNİK TOPLANTI: 09:30

MÜSABAKA: 10:00



      OKUL SPORLARI BADMİNTON GENÇLER (KIZ/ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ 

 

TARİH: 13-14 ARALIK 2021 

YER: ÇORLU ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU

TEKNİK TOPLANTI SAAT: 10:00 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

OKUL SPORLARI DART GENÇLER(KIZ/ERKEK),YILDIZLAR (KIZ/ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ 

13 Aralık 2021 / Dart Yıldız Kızlar 

14 Aralık 2021  / Dart Yıldız Erkekler

15 Aralık 2021 /  Dart Genç Kızlar

16 Aralık 2021 / Dart Genç Erkekler

 

YER: Olimpik Buz Pateni Salonu/ Tekirdağ

TOPLANTI: Saat 09:00 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKUL SPORLARI GÜREŞ GENÇLER A-B (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ

YER: ÇORLU ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU

TOPLANTI: 09:00

TARTI: 09.30

MÜSABAKA TARİHLERİ

GENÇLER B KIZ SERBEST STİL    ----> 07.12.2021

GENÇLER B ERKEK SERBEST STİL    ----> 08.12.2021

GENÇLER B ERKEK GREKOROMEN STİL    ----> 07.12.2021

GENÇLER A KIZ SERBEST STİL  ----> 10.12.2021

GENÇLER A ERKEK SERBEST STİL  ----> 13.12.2021

GENÇLER A ERKEK GREKOROMEN STİL  ----> 10.12.2021


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (A) (KIZ/ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ

Müsabaka Tarihi ve Yeri: 19 Aralık 2021/Tekirdağ İsmet İnönü Spor Salonu Judo Antrenman Salonu

Müsabaka Saati:  10:00

Doğum Tarihleri :  2004-2005-2006-2007 (bay-bayan)

Müsabaka sıkletleri :  40 /44 / 48 / 52 / 57 / 63 /70 /- +70 kg (bayan)

                                     50 / 55 / 60 / 66 / 73 / 81 / 90 /-+90 kg (bay)

Tartı: Müsabaka Günü saat 09:00 İsmet İnönü Spor Salonu Judo antrenman salonu (1 kg tolerans vardır)

*Mavi-Beyaz uygulaması yapılacaktır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  

 OKUL SPORLARI YILDIZLAR (KIZ-ERKEK),GENÇLER A (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ YÜZME MÜSABAKALARI 

 Okul Sporları Yıldızlar (Kız-Erkek), Gençler A (Kız-Erkek) İl Birinciliği Yüzme Müsabakaları 

7-8 Aralık 2021 tarihlerinde Süleymanpaşa ilçemizde bulunan Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu'nda saat 10:00' da gerçekleştirilecektir. 

Teknik Toplantı: 06 Aralık 2021 tarihinde saat 18:00'da Tekirdağ Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu Konferans Salonu'nda yapılacaktır.

 Okul Kayıt Formu için aşağıdaki  linki tıklayınız.

https://www.tyf.gov.tr/bilgisistemi.html

DİKKAT   

 TYF portalına son liste giriş tarihi  3 Aralık 2021 'dir.

 Spor Bilgi Sisteminden lisans ve esame listesi yapılması zorunludur. 

2021-2022 YÜZME SPOR DALI UYGULAMA ESASLARI İÇİN  TIKLAYINIZ.

ÖNEMLİ DUYURU :

   OKUL SPOR FAALİYETLERİNDE YÜZME SPOR DALINA AİT MAHALLİ,GRUP VE TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA KAYIT İŞLEMLERİ https://portal.tyf.gov.tr/  VE TÜM BİLGİLENDİRMELER https://www.tyf.gov.tr/  BELİRTİLEN PORTAL ADRESİ ÜZERİNDEN YÜRÜTÜLECEKTİR.

MÜSABAKA REGLAMANI İÇİN TIKLAYINIZ. 

 

 ***************************************************************************************

 

 

OKULSPORLARI ATLETİZM KROS YARIŞMALARI

 

Yarışma Tarihi : 25 Kasım 2021 Perşembe

Yarışma Saat  : 10:30

Teknik Toplantı Saat : 10:00

Yarışma Yeri   : Süleymanpaşa Buz Pisti

Yarışma Kayıt Kapanış Tarihi : 23 Kasım 2021 / 17:00

1- Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Spor Faaliyetleri Yönetmeliği, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünce öngörülen ve ilan edilen hükümlere, Ulusal/Uluslararası federasyon spor dalı yarışma kurallarına uygun olarak yapılacaktır.

2- Yarışmaya katılacak okullar göğüş numaralarını kendileri getirecek olup başvuru sırasında kayıt formuna sporcuların kullanacağı göğüş numarası yazmak zorundadır.

3- Okul spor faaliyetlerinde; Mahalli, Grup, ve Türkiye Birinciliği yarışmalarında takımların/ öğrenci sporcuların yanlarında bulundurulması zorunlu evraklar aşağıdadır. Zorunlu evrakları eksik olan takım/öğrenci sporcu yarışmalara alınmayacaktır.

a)T.C. kimlik kartı/Nüfus Cüzdanı (Gençler kategorisinde fotoğraflı olması zorunludur) 

b)Öğrenci Sporcu Lisansı (Spor Dalına ait)

c)Esame Listesi (Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılacaktır.)

4- Başvuru yapacak okullar ‘Atletizm Kros Kayıt’ Excel dosyasını bilgisayar ortamında eksiksiz doldurup tekirdagatletizm@gmail.com mail adresine 23 Kasım 2021 Salı Günü Saat 17:00’a kadar göndermeleri gerekmektedir.

 İLETİŞİM İÇİN:   Atletizm İl Temsilcisi Yardımcısı /  Barış TIRAŞÇI / Tel: (545) 597 72 70

                               Atletizm İl Temsilcisi / Bayram KIRBOĞA /  Tel: (544) 378 02 12 

                           

    2021-2022 KROS SPOR DALI UYGULAMA ESASLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

     Atletizm Kros Kayıt Formu için dosyayı indiriniz.

    Atletizm Kros Yarışma Programı için dosyayı indiriniz.  

    Okul Sporları Atletizm Kros İl Birinciliği Yarışmaları için dosyayı indiriniz.

 

 

BOWLİNG GENÇLER A (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ 

 

  2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları'' Bowling; Gençler A(Kız/Erkek) İl Birinciliği Müsabakaları'' 23 Kasım 2021 tarihinde Süleymanpaşa ilçemizde bulunan YSK Center Alışveriş Merkezinde saat 09:30' da teknik toplantı yapılacak olup müsabakalar hemen akabinde başlayacaktır.

 Müsabaka https://spor.gsb.gov.tr/okulsportal/ adresinde yayımlanan Bowling talimatı doğrultusunda yapılacaktır.

 *********************************************************************************************************

 2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI FAALİYETLERİ YARIŞMA BAŞVURULARI

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları faaliyetleri yarışma başvuruları Spor Bilgi Sistemi üzerinden basketbol, futbol, voleybol, futsal ve hentbol branşları için 4 Kasım 2021 mesai bitimine kadar yapılacak olup daha sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

        Ferdi branşların başvuruları ise ilgili branşın il birinciliği tarihinden 3 gün öncesine kadar devam edilecek, sonrasında yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

         Süleymanpaşa ilçesinde yapılacak olan müsabakalar aşağıda belirtilen tesislerde oynanacaktır.

İSMET İNÖNÜ SPOR SALONU

 BASKETBOL / VOLEYBOL

TEKİRDAĞ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

HENTBOL / FUTSAL

MURATLI SPOR SALONU

 FUTSAL / HENTBOL

 NOT: Tüm okul sporları müsabakalarında bir idareci, bir öğretmen görevlendirilmesi zorunludur.

 Okul Sporları Müsabakaları, yarışma talimatları, yarışma takvimi, branş, yaş ve kategori tablosu, mahalli yarışmalar sonuç bildirim tarihleri için yandaki linki tıklayınız.  https://spor.gsb.gov.tr/okulsportal/