GÜRSEL AKSEL STADI RESMEN AÇILDI

  Göztepe'nin iç saha maçlarını oynadığı Gürsel Aksel Stadı'nın resmi açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşti. Açılışta bir konuşma yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, dünyanın en iyi statlarına aday gösterilen Gürsel Aksel Stadı'nın Türkiye'nin spor altyapısının geldiği noktanın en güzel sembollerinden biri olduğunu belirtti.

  Haberi Oku

  “TÜRKİYE'MİZİN STATLARI, SALONLARI DÜNYANIN ÖNCÜ TESİSLERİ OLDU”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Türkiye'mizin tesisleri, statları, salonları ve diğer branşları, dünyanın, Avrupa'nın öncü tesisleri oldu. Türkiye'nin sporda marka ülke olma noktasında çok ama çok önemli bir noktaya geldiğini de gururla ifade ediyorum. Özellikle spor altyapımız, sadece ülkemiz için değil dünyanın imrendiği, tercih ettiği bir spor turizmi markası haline geldi” dedi.

  Haberi Oku

  YENİ ADANA STADYUMU AÇILDI

  Yeni Adana Stadyumu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katıldığı törenle hizmete girdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tesisleşmenin Türk sporunu güçlendirme, sporcularımızı destekleme, hedeflerimize ulaşma noktasında çok büyük önem arz ettiğine inanıyoruz” dedi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'DEN "REGAİP KANDİLİ" MESAJI...

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'DEN "REGAİP KANDİLİ" MESAJI...

  Haberi Oku

  MİLLİ SPORCU BURSU TANITIM TOPLANTISI

  Milli Sporcu Bursu Tanıtım Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlendi.

  Haberi Oku

  İLİMİZDEN 4 YÜZÜCÜMÜZ VE 2 YÜZME ANTRENÖRÜMÜZ 2. ULUSLARARASI EDİRNE CUP MİLLİ TAKIM KAFİLESİNDE…

  İLİMİZDEN 4 YÜZÜCÜMÜZ VE 2 YÜZME ANTRENÖRÜMÜZ 2. ULUSLARARASI EDİRNE CUP MİLLİ TAKIM KAFİLESİNDE… Türkiye Yüzme Federasyonunun faaliyet programında yer alan 11-15 Mart 2020 tarihlerinde Edirne’de gerçekleştirilen Türkiye Turkcell Uzun Kulvar Milli Takım Seçmelerinde elde ettikleri dereceler sonucunda Milli Takım Kadrosuna girmeye hak kazanan sporcularımız ve antrenörlerimiz, 18-21 şubat tarihlerinde Edirne’de gerçekleştirilecek 2. Uluslararası Edirne Cup Müsabakalarında Ülkemizi temsil edecekler. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce milli takım kadrosunda yer alacak sporcu ve antrenörlerimize bize yaşattıkları bu gurur için teşekkür eder, müsabakalarda başarılar dileriz.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU DENİZLİ’DE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Denizli'deki Genç Ofisi'nin açılışında yaptığı açıklamada, “Gençlerimiz için her türlü imkanı seferber etmek bizim için onurlu bir görev. Yeter ki gençlerimiz istesin, düşünsün hayal etsin ve hayallerinin peşinden gitsin" dedi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'DEN "MÜBAREK 3 AYLARIN BAŞLANGICI" DOLAYISIYLA YAYINLADIĞI MESAJ...

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'DEN "MÜBAREK 3 AYLARIN BAŞLANGICI" DOLAYISIYLA YAYINLADIĞI MESAJ...

  Haberi Oku

  “BU KARDEŞLİK TABLOSUNU HİÇ KİMSE ENGELLEYEMEYECEK”

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Mardin’de yaptığı açıklamada, "Birileri sürekli bir şeylere karşı çıkacak, kuru gürültüyle meşgul olacak. Karalayacaklar, iftira atacaklar, yalanlar söyleyecekler ama biz onlara inat eser ortaya koyacağız. Bu kardeşlik tablosunu hiç kimse engelleyemeyecek" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NUN VİRANŞEHİRLİ KÖYLÜLERE VERDİĞİ TENİS KORTU SÖZÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu’nun Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde tenisle tanışan ve kendi imkanlarıyla yaptıkları toprak kortta yöresel kıyafetleriyle raket sallayan köylülere verdiği tesis sözü gerçekleştirildi. Bakan Kasapoğlu’nun talimatıyla Sarıbal Mahallesi’nde yaptırılan tenis kortu ve halı sahanın yapımı bir buçuk ayda tamamlandı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU VAN’DA

  Çeşitli programlara katılmak ve incelemelerde bulunmak üzere Van'a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde kurulan 'Genç Ofis'in açılışını yaptı. Bakan Kasapoğlu, “Gençlerimizi tesislerle, salonlarla ve tüm imkanlarla buluşturacağız. Buraları dolu dolu değerlendireceğiz” dedi.

  Haberi Oku

  HACI İLBEYİ YURT MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİMİZ ‘’KARDEŞİN ISINIR,DÜNYA ISINIR.HAYDİ SEN DE GÖNÜL VER’’ SLOGANIYLA İDLİB’TEKİ ÇOCUKLARA DESTEK AMAÇLI ATKI

  HACI İLBEYİ YURT MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİMİZ ‘’KARDEŞİN ISINIR,DÜNYA ISINIR.HAYDİ SEN DE GÖNÜL VER’’ SLOGANIYLA İDLİB’TEKİ ÇOCUKLARA DESTEK AMAÇLI ATKI VE BERE ÖRDÜLER. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından "Kardeşin ısınır, dünya ısınır. Haydi sen de gönül ver" sloganıyla İdlib’ deki çocuklara destek amacı ile başlatılan yardım kampanyasına, Hacı İlbey’i Yurt Müdürlüğü personellerimiz destek verdi. Başlatılan kampanya için atkı ve bere ördüler.

  Haberi Oku

  “İL, İLÇE, BELDELERİMİZDE PEK ÇOK BRANŞI ERİŞİLEBİLİR KILMANIN HEYECANINI DUYUYORUZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Satranç Federasyonu’nun 30. kuruluş yıl dönümünde yaptığı konuşmada, “Spor birkaç branştan ibaret değildir. Pek çok ilde, ilçemizde, beldelerimizde pek çok branşı erişilebilir kılmanın, bunu başarmanın heyecanını duyuyoruz. Bugüne kadar Satranç’ın gelişmesinde, yayılmasında ve erişiminde büyük katkılar sağlayan herkesi canı gönülden kutluyorum.” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU BİNGÖL’DE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Önümüzdeki dönemde Bingöl'ün spor turizmi açısından da önemli olacağına inanıyoruz. Spor lisesini de Bingöl'e kazandıracağız. Bu da hem il hem bölge için sporcu üreten, erdemli sporcular yetiştiren merkezlerden biri olacak." dedi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'ÜN " 9 ŞUBAT DÜNYA SİGARAYI BIRAKMA GÜNÜ" İLE İLGİLİ MESAJI...

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'ÜN " 9 ŞUBAT DÜNYA SİGARAYI BIRAKMA GÜNÜ" İLE İLGİLİ MESAJI...

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ AİLEMİZE YENİ KATILAN ŞUBE MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL AKTAŞ 'A "HOŞ GELDİNİZ" DİYORUZ.

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ AİLEMİZE YENİ KATILAN ŞUBE MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL AKTAŞ 'A "HOŞ GELDİNİZ" DİYORUZ.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER