ÇORLU İLÇEMİZDE ''SPORTİF YETENEK TARAMASI'' RÜZGARLARI ESMEYE DEVAM EDİYOR.

  ÇORLU İLÇEMİZDE ''SPORTİF YETENEK TARAMASI'' RÜZGARLARI ESMEYE DEVAM EDİYOR. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasındaki İş Birliği Protokolü çerçevesinde, “Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı” kapsamında sağlıklı ve hareketli bir yaşamın gereği olarak toplumda spor yapma kültürünü yerleştirmek, erken yaşta spora yatkın çocukları tespit ederek spor branşlarına yönlendirmek ve üst düzey sporcu olarak yetiştirilmelerini sağlamak amacıyla ilçemizde 11 Mayıs – 3 Haziran tarihleri arasında yaklaşık 9 bin ilkokul 3.sınıf ve 4.sınıf öğrencilerine yönelik sportif testler uygulanıyor. Bu faaliyetler kapsamında Çorlu Kaymakamı Sayın Cafer SARILI, Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Sayın Abdülkerim KASAP, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin ERDOĞAN yetenek taramasına katılan öğrencileri ziyaret edip bilgi aldılar.

  Haberi Oku

  ''19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI'NIN 103. YILDÖNÜMÜ ERGENE İLÇEMİZDE COŞKU İLE KUTLANDI.

  ''19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI'NIN 103. YILDÖNÜMÜ ERGENE İLÇEMİZDE COŞKU İLE KUTLANDI.

  Haberi Oku

  HAYDİ TEKİRDAĞ GENÇLİĞİ ! SOKAKLAR BİZİM,KUPALAR BİZİM...

  HAYDİ TEKİRDAĞ GENÇLİĞİ ! SOKAKLAR BİZİM,KUPALAR BİZİM... 3X3 BASKETBOL TURNUVASI 13-15 YAŞ KIZ/ERKEK 2007/2008/2009 DOĞUMLU SON BAŞVURU: 24 MAYIS 2022

  Haberi Oku

  İLİMİZDE 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA,GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMALARI ÇELENK SUNMA TÖRENİ İLE BAŞLADI.

  İLİMİZDE 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA,GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMALARI ÇELENK SUNMA TÖRENİ İLE BAŞLADI. Tüm yurtta olduğu gibi İlimizde de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları için tören düzenlendi. İlimizin eski valilik meydanında düzenlenen törene siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Törende İl Emniyet Müdürlüğümüze bağlı ekiplerde sıkı güvenlik tedbirleri aldı. Kutlamalar kapsamında meydanda bulunan Atatürk anıtına çelenk sunumuyla başlayan tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla devam etti. Devlet büyüklerinin resmi mesajların okunmasının ardından program sona ererken, kutlamalar Amfi Tiyatro' da düzenlenen törenle devam etti.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA,GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI'NIN 103. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMALARI AMFİ TİYATRO' DA BÜYÜK BİR COŞKU İLE DEVAM ETTİ.

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA,GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI'NIN 103. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMALARI AMFİ TİYATRO' DA BÜYÜK BİR COŞKU İLE DEVAM ETTİ. Kutlama programı; Tekirdağ Valimiz Sayın Aziz YILDIRIM ’a, Tekirdağ Gençliği adına; gençliğin ulusumuza ve Sayın Cumhurbaşkanımıza bağlılığını ve Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri olduğunu ifade eden bayrağın ve çiçeğin sunulmasıyla başladı.Ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşımız okundu.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'ÜN ''19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA,GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI" İLE İLGİLİ MESAJI...

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'ÜN ''19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA,GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI" İLE İLGİLİ MESAJI...

  Haberi Oku

  ERGENE İLÇEMİZDE ''19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI'' KROS YARIŞLARI DÜZENLENDİ.

  ERGENE İLÇEMİZDE ''19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI'' KROS YARIŞLARI DÜZENLENDİ. Ergene kaymakamlığı bünyesinde gençler ve büyükler kategorisinde ''19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'' ve ''Gençlik Haftası'' etkinlikleri kapsamında kros koşusu düzenlendi. Marmaracık mahallesi 17. Sokakta başlayarak Ergene futbol sahasında son bulan yarışmada gençler ve büyükler kıyasıya yarıştılar. Kros Yarışmasının startını Ergene kaymakamımız Sayın Mehmet Emin TAŞÇI verdi. Kaymakam Sayın TAŞÇI organizasyon da emeği geçenlere teşekkür etti.

  Haberi Oku

  ERGENE İLÇEMİZDE ''DÜNYA ATLETİZM GÜNÜ'' ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  ERGENE İLÇEMİZDE ''DÜNYA ATLETİZM GÜNÜ'' ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Atletizm spor dalının bilinirliğinin arttırılması, okul çağındaki çocukların ders dışı zamanlarda spor yapma becerisinin geliştirilmesi, bilgisayar başında ve çeşitli durağan pozisyonlarda kalmalarına engel olmak hareket etmelerinin sağlanması adına, “Koşabiliyorken Koş” projesi kapsamında, Çocuk Atletizm Etkinliği; 9 Mayıs 2022 tarihinde Beren Bebek Çocuk Akademisinde 4-7 yaş grubuna, 10 Mayıs 2022 tarihinde Ulaş futbol sahasında 8-11 yaş grubuna Ergene Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz Antrenör ve Spor Uzmanları tarafından gerçekleştirildi. Etkinlikler esnasında çocuklarımızın neşeli ve eğlenceli vakit geçirdiği görüldü.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'ÜN ''12-18 MAYIS HEMŞİRELER HAFTASI" İLE İLGİLİ MESAJI...

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'ÜN ''12-18 MAYIS HEMŞİRELER HAFTASI" İLE İLGİLİ MESAJI...

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'ÜN ''ANNELER GÜNÜ" İLE İLGİLİ MESAJI...

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'ÜN ''ANNELER GÜNÜ" İLE İLGİLİ MESAJI...

  Haberi Oku

  TEMSİLCİ GENÇLERİMİZ, GENÇLİK HAFTASINDA SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ, SAYIN TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANIMIZ VE SAYIN GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ İLE

  TEMSİLCİ GENÇLERİMİZ, GENÇLİK HAFTASINDA SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ, SAYIN TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANIMIZ VE SAYIN GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ İLE GÖRÜŞMEK, GENÇLİK HAFTASI VE 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KAPSAMINDA DÜZENLENECEK RESMİ TÖREN VE PROGRAMLARA KATILMAK İÇİN ANKARA YOLCUSU… Ülkemizin her bir ilinden bir bay ve bir bayanın katılımıyla oluşan temsilci gençler arasında ilimizden de aynı şekilde katılacak temsilci gençlerimiz Gençlik Haftasında Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız ve Sayın Gençlik ve Spor Bakanımız ile görüşmek, Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenecek resmi tören ve programlara katılmak ve ayrıca gerçekleştirilecek “Milli Mücadele: Bitmeyen Yolculuk” programıyla tarihi ve kültürel zenginliklerimizi de yerinde görüp milli mücadele ruhunu yerinde müşahede etme fırsatı bulacaktır.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'ÜN "RAMAZAN BAYRAMI" MESAJI...

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'ÜN "RAMAZAN BAYRAMI" MESAJI...

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'ÜN ''1 MAYIS EMEKÇİ VE DAYANIŞMA GÜNÜ" İLE İLGİLİ MESAJI...

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'ÜN ''1 MAYIS EMEKÇİ VE DAYANIŞMA GÜNÜ" İLE İLGİLİ MESAJI...

  Haberi Oku

  RAMAZAN BAYRAMI ÖNCESİ, GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN, GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ŞUBE MÜDÜRLERİ VE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI.

  RAMAZAN BAYRAMI ÖNCESİ, GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN, GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ŞUBE MÜDÜRLERİ VE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ahmet ÜZGÜN, Ramazan Bayramı öncesi Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz şube müdürleri ve personeli ile bayramlaşarak, ''Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluğun en güzel şekilde hissedildiği Ramazan Bayramınızı tebrik eder, sizlere ve ailenize sağlık ve esenlikler temennisiyle, Bayramın milletimize, ülkemize, spor camiamıza ve İslam âlemine barış, huzur,sağlık ve refaha vesile olmasını Allah'tan diliyorum." dedi.

  Haberi Oku

  23 NİSANDA İLİMİZİN KÜÇÜK VALİSİ TALEP ETTİ,GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN,SÖZ VERDİĞİ TOPLARI ÖĞRENİM GÖRDÜĞÜ OKULUNA TESLİM ETTİ.

  23 NİSANDA İLİMİZİN KÜÇÜK VALİSİ EMRETTİ,GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN, SÖZ VERDİĞİ TOPLARI ÖĞRENİM GÖRDÜĞÜ OKULUNA TESLİM ETTİ. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Tekirdağ Valilik makamına temsilen Tekirdağ Valimiz Sayın Aziz YILDIRIM' ın koltuğuna oturan Safiye Osman Çeliker İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Eymen Resul CAN, makamını ziyaret eden Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ahmet ÜZGÜN' den öğrenim gördüğü okuluna basketbol, futbol, hentbol ve voleybol topları talebinde bulundu. Bunun üzerine o gün verdiği sözü tutarak yerine getiren Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ahmet ÜZGÜN, Safiye Osman Çeliker İlkokuluna giderek basketbol, futbol, hentbol, voleybol toplarını teslim etti. ​

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN’ÜN “KADİR GECESİ” NEDENİYLE YAYINLADIĞI MESAJ...

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN’ÜN “KADİR GECESİ” NEDENİYLE YAYINLADIĞI MESAJ...

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER