GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'ÜN " KURBAN BAYRAMI " İLE İLGİLİ MESAJI...

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'ÜN " KURBAN BAYRAMI " İLE İLGİLİ MESAJI...

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN,KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ YÖNETİCİLERİ VE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI.

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN,KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ YÖNETİCİLERİ VE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ahmet ÜZGÜN,Kurban Bayramı öncesi Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz yöneticileri ve personeli ile bayramlaşarak, ''Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluğun en güzel şekilde hissedildiği Kurban Bayramınızı tebrik eder, sizlere ve ailenize sağlık ve esenlikler temennisiyle, Bayramın milletimize, ülkemize, spor camiamıza ve İslam âlemine barış, huzur,sağlık ve refaha vesile olmasını Allah'tan diliyorum." dedi.

  Haberi Oku

  ÇERKEZKÖY İLÇEMİZDE "15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ" ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA OKÇULUK,MASA TENİSİ TURNUVASI DÜZENLENDİ.

  ÇERKEZKÖY İLÇEMİZDE "15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ" ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA OKÇULUK,MASA TENİSİ TURNUVASI DÜZENLENDİ. 15 Temmuz 2016 tarihinde kalkışılan hain darbe girişiminin beşinci yılında Çerkezköy Kaymakamlığı'nca hazırlanan Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü programında çeşitli etkinlikler gerçekleştirilirken,Çerkezköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz tarafından organize edilen "15 Temmuz Şehitleri Anma,Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri kapsamında yıldız kızlar,yıldız erkekler okçuluk ve masa tenisi turnuvası düzenlendi. Turnuvaya toplam 50 sporcukatılarak mücadele verdi. Dereceye giren sporcularımıza İlçe kaymakamlığı tarafından düzenlenen resmi törenle madalyalar takdim edildi.

  Haberi Oku

  "660. TARİHİ KIRKPINAR YAĞLI GÜREŞLERİNDE " TEŞVİK1 BOYUNDA DUALI ÇAYIRA ÇIKAN PEHLİVANIMIZ 119 PEHLİVAN ARASINDAN 1. GELEREK ŞAMPİYONLUK TAHTINA O

  "660. TARİHİ KIRKPINAR YAĞLI GÜREŞLERİNDE " TEŞVİK1 BOYUNDA DUALI ÇAYIRA ÇIKAN PEHLİVANIMIZ 119 PEHLİVAN ARASINDAN 1. GELEREK ŞAMPİYONLUK TAHTINA OTURDU. Türkiye Güreş Federasyonunun faaliyet programında yer alan "660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri" Edirne ilinin ev sahipliğinde 9-10-11 Temmuz 2021 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Müsabakaya Çerkezköy ilçemizden katılan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Pehlivan'ı Caner ARSLAN (Teşvik 1) boyunda dualı çayıra çıkarak 119 pehlivan arasından 1. liği elde ederek şampiyonluk tahtına oturdu. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce pehlivanımızı ve antrenörü Fatih DAĞDELEN'i kutluyor,başarılarının devamını diliyoruz.

  Haberi Oku

  TAEKWONDOCUMUZ METEHAN ÇİYAN, ANKARA DA GERÇEKLEŞTİRİLEN "YILDIZLAR TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASINDA " ZORLU MÜCADELELERİN ARDINDAN 3.LÜK KÜRSÜSÜNE Ç

  TAEKWONDOCUMUZ METEHAN ÇİYAN, ANKARA DA GERÇEKLEŞTİRİLEN "YILDIZLAR TÜRKİYE TAEWONDO ŞAMPİYONASINDA " ZORLU MÜCADELELERİN ARDINDAN 3.LÜK KÜRSÜSÜNE ÇIKARAK HEDEFİNİ AVRUPA TAEKWONDO ŞAMPİYONASINA ÇEVİRDİ. Türkiye Taekwondo Federasyonunun faaliyet programında yer alan "Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası 7-14 Temmuz 2021 tarihleri arasında "Zekeriya Tutar Türkiye Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası " adı altında Ankara ilinde gerçekleştirildi. Çerkezköy ilçemizden katılan taekwondocumuz Metehan ÇİYAN 61kg da rakipleri ile zorlu mücadeleler vererek Türkiye 3.sü olarak kürsüye çıktı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce Taekwondo Avrupa Şampiyonasında mücadele verecek taekwondocumuza ve antrenörüne başarılar diliyoruz.

  Haberi Oku

  ÇORLU İLÇEMİZDEKİ ESKRİMCİLERİMİZİN İLK ESKRİM ŞAMPİYONASI, İLK MÜCADELELERİ, İLK HEYECANLARI...

  ÇORLU İLÇEMİZDEKİ ESKRİMCİLERİMİZİN İLK ESKRİM ŞAMPİYONASI, İLK MÜCADELELERİ, İLK HEYECANLARI... Türkiye Eskrim Federasyonunun faaliyet programında yer alan "Adapazarı'nın Kurtuluşunun 100. yıl isimli" "U10-U12-U14 Epe,Flöre,Kılıç Türkiye Şampiyonası" Sakarya ilinin ev sahipliğinde düzenlendi. Çorlu İlçemizden ilk defa Eskrim Türkiye Şampiyonasına katılan sporcularımız Epe branşında U10,U12,U14 kategorisinde (Kız/Erkek) rakipleri ile karşı karşıya gelerek ilk 32 de yer aldılar. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce şampiyonada ilk defa mücadele verip ilk 32 de yerini alan eskrimcilerimize ve üzerlerinde emeği geçen eskrim antrenörlerine başarılarının daim olmasını ve daha iyi derecelerde yer almasını temenni ediyoruz.

  Haberi Oku

  "15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ" KAPSAMINDA SÜLEYMANPAŞA SAHİL DOLGU ALANINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN ANMA PROGRAMI...

  "15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ" KAPSAMINDA SÜLEYMANPAŞA SAHİL DOLGU ALANINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN ANMA PROGRAMI... İlimiz Valiliğince 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Süleymanpaşa sahil dolgu alanda anma programı düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program, Kur'an-ı Kerim tilaveti ve şehitlere dua edilerek devam etti. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip ERDOĞAN' ın 'Ulusa Sesleniş' konuşmasından sonra programda 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesinde çekilen fotoğraflar ve videolarda slayt şeklinde dev ekranlardan vatandaşlarımıza izletildi. Öğrenciler tarafından çeşitli şiirler okundu. Öğrencilerin okuduğu şiirler duygu dolu anlar yaşatarak büyük beğeni topladı. Program Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce organize edilen ‘’15 Temmuz Demokrasi Koşusu’’ ödül töreninin ardından gece boyunca devam etti.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN’ÜN ''15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ'' MESAJI...

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN’ÜN ''15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ'' MESAJI...

  Haberi Oku

  YILDIZLAR TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASINDA 1.LİK KÜRSÜSÜNDE YER ALAN TAEKWONDOCUMUZ YAREN ACAR AVRUPA ŞAMPİYONLUĞUNA BİLETİNİ ALDI.

  YILDIZLAR TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASINDA 1.LİK KÜRSÜSÜNDE YER ALAN TAEKWONDOCUMUZ YAREN ACAR AVRUPA ŞAMPİYONLUĞUNA BİLETİNİ ALDI. Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun 2021 yılı faaliyet programında yer alan Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası 7-14 Temmuz 2021 tarihleri arasında ‘’Zekeriya Tutar Türkiye Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası’’ adı altında Ankara ilinin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Şampiyonaya Çorlu ilçemizden katılan Taekwondocumuz (29) Yaren ACAR rakiplerini devirerek Türkiye Şampiyonu olarak 1.lik kürsüsünde yer almayı başardı. HEDEF YILDIZLAR AVRUPA ŞAMPİYONU… 24-27 Ağustos 2021 tarihlerinde Estonya da gerçekleştirilecek olan ‘’Yıldızlar Avrupa Taekwondo Şampiyonasında’’ mücadelesine devam edecek olan sporcumuz Yaren ACAR hazırlıklarına devam ediyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce taekwondocumuzu ve taekwondo antrenörümüz Erdal DUMAN'ı başarılarından dolayı kutluyor, ‘’ Yıldızlar Avrupa Taekwondo Şampiyonasında’’ başarılar diliyoruz.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN’ÜN “SREBRENİTSA KATLİAMININ” 25. YIL DÖNÜMÜ NEDENİYLE DUYDUĞU ÜZÜNTÜSÜNÜ DİLE GETİRDİĞİ MESAJ…

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN’ÜN “SREBRENİTSA KATLİAMININ” 25. YIL DÖNÜMÜ NEDENİYLE DUYDUĞU ÜZÜNTÜSÜNÜ DİLE GETİRDİĞİ MESAJ…

  Haberi Oku

  ÇORLU SPORCU FABRİKASINDA 4 İL TOPLAMDA 90 SPORCU VE ANTRENÖRLERİ TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI ÖNCESİ ORTAK ANTREMAN İÇİN BİRARAYA GELDİLER.

  ÇORLU SPORCU FABRİKASINDA 4 İL TOPLAMDA 90 SPORCU VE ANTRENÖRLERİ TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI ÖNCESİ ORTAK ANTREMAN İÇİN BİRARAYA GELDİLER. 7-14-28 Temmuz 2021 tarihinde Ankara ilinin ev sahipliğinde yapılacak olan olan"Yıldızlar ve Ümitler Taekwondo Türkiye Şampiyonası" öncesi 4 il'in biraraya geldiği Çorlu ilçemizdeki sporcu fabrikasında toplam 90 sporcu ve antrenörleri ortak antreman çalışması gerçekleştirdiler. Ortak antreman çalışmasında Taekwondo antrenörlerinden Erdal ERDOĞAN,Çerkezköy ilçemizden Mustafa KILIÇ,Vural AYAZ,Malkara ilçemizden Gökhan FINDIK,Kırklareli'nden Zeynep ÇALHAN ve sporcuları yer aldılar Gerçekleştirilen ortak antremanı Çorlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Abdülkerim KASAP yerinde izleyerek önümüzdeki günlerde Ankara'da yapılacak olan "Yıldızlar ve Ümitler Taekwondo Türkiye Şampiyonasında " mücadele verecek olan sporcu ve antrenörlere başarı temennilerinde bulundu.

  Haberi Oku

  ‘’ U11,U12,U13 YAŞ MİNİK BAYANLAR TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA’’ TER DÖKEN MİNİK GÜREŞÇİLERİMİZDEN MADALYA YAĞMURU…

  ‘’ U11,U12,U13 YAŞ MİNİK BAYANLAR TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA’’ TER DÖKEN MİNİK GÜREŞÇİLERİMİZDEN MADALYA YAĞMURU… 23-26 Haziran 2021 tarihleri arasında Antalya ilinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘’ U11,U12,U13 Yaş Minik Bayanlar Türkiye Güreş Şampiyonasında’’ güreşçilerimizden U11 42 kg da Nehir Nisa ARSLAN Türkiye 1.’si, Yağmur DAL Türkiye 2.’si, 50 kg da Medine BIYIK Türkiye 1.’si ,54 kg da Esmanur KARA Türkiye 1.’liğini elde etmeyi başardı. Zorlu rakipleri ile mücadelesini sürdüren güreş takımımız U11kategorisinde Türkiye 2.cisi olarak kürsüde yerini alırken U12-13 yaş 58 kg da Hayrunisa Nehir KAYIŞ Türkiye 1.’si,62 kg da Cansu GÜNDÜZ Türkiye 3.’sü, 66 kg da İremsu GÜNDÜZ Türkiye 5.’si , 73 kg da Melisa KOBAL 73 kg da Türkiye 3.’sü oldu.U12-13 yaş güreş takımımız da Türkiye 5.’si olarak mücadelesini tamamladı.

  Haberi Oku

  SPOR PSİKOLOĞUMUZ MERVE BARAN’IN '’BAĞIMLILIKLA MÜCADELE FARKINDALIK EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ.

  SPOR PSİKOLOĞUMUZ MERVE BARAN’IN ‘’BAĞIMLILIKLA MÜCADELE FARKINDALIK EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'ÜN "21 HAZİRAN ANTRENÖRLER GÜNÜ" İLE İLGİLİ MESAJI...

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'ÜN "21 HAZİRAN ANTRENÖRLER GÜNÜ" İLE İLGİLİ MESAJI...

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'ÜN " BABALAR GÜNÜ" İLE İLGİLİ MESAJI...

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN'ÜN " BABALAR GÜNÜ" İLE İLGİLİ MESAJI...

  Haberi Oku

  30 İLDE ÖĞRENCİLERİNE TEKNOLOJİ EĞİTİMLERİ VEREN DENEYAP TEKNOLOJİ ATÖLYELERİ TEKİRDAĞ İLİMİZDE DE KURULUYOR.

  30 İLDE ÖĞRENCİLERİNE TEKNOLOJİ EĞİTİMLERİ VEREN DENEYAP TEKNOLOJİ ATÖLYELERİ TEKİRDAĞ İLİMİZDE DE KURULUYOR. Tekirdağ sahilde bulunan Gençlik Spor İl Müdürlüğü binası içerisinde DENEYAP Teknolojileri Atölyesi kurulacağı müjdesi verildi. Öğrenciler, e-sınav ve uygulama sınavı olmak üzere iki aşamayı başarıyla tamamladıktan sonra Deneyap Teknoloji Atölyelerinde eğitim almaya hak kazanabilecek. Yeni açılacak atölyeler için ilk aşama olan e-sınav başvuruları başladı. 4. sınıf, 5. sınıf, 8. sınıf, lise hazırlık sınıfı ve 9. sınıf öğrencileri e-sınava başvuru yapabilecek. Adayların elektronik ortamda yapılacak olan sınava ön başvurularını https://kys.turkiyeteknolojitakimi.org/ web sitesi üzerinden 4 Temmuz 2021 saat 23.59'a kadar tamamlamaları beklenmektedir. Ön başvurusu onaylanan adaylara sınav salonu ve sınav saatini seçme imkanı sunulacaktır. Ön başvuru süreci tamamlandıktan sonra sınav yeri ve seans seçimi 11 Temmuz 2021 tarihine kadar yapılabilecektir.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER