OKUL SPORLARI HABERLERİ






2018/2019 OKUL SPORLARI 

YILDIZ ,KÜÇÜK ERKEKLER/KIZLAR ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ 



TARİH: 20 MART 2019 / ÇARŞAMBA  

l




 

OKULLAR ARASI MİNİKLER –KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI YÖNERGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

20 Şubat 2019 tarihinde Güncellenmiştir.







OKUL SPORLARI MASA TENİSİ YILDIZLAR KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ BAŞLIYOR.

2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Okul Sporları Masa Tenisi Yıldızlar Kız-Erkek İl Birinciliği
 27-28 Şubat 2019 tarihlerinde Atatürk Spor Salonu’nda yapılacaktır. Saat 09.30’ da teknik toplantı olacak, müsabakalar 10.00’da başlayacaktır.

!!! Müsabakaların zamanında başlaması için Fikstür önceden düzenleneceğinden;

!!! Müsabakalara katılacak okullar, Okul Sporları Bilgi Yönetim Sisteminden  çıkaracakları esame listesini tekirdagokulspor@hotmail.com  adresine 25 Şubat 2019 tarihine kadar mail göndererek başvuru yapacaklardır.

Ayrıca; yarışmaya katılacak her okul bilgisayarda A4 kağıdına yatay olarak okulunun adını yazıp çıktı alarak gelecektir.

Belirtilen mail adresine esame listesi göndermeyen okullar yarışmaya dahil edilmeyecektir.







OKULSPORLARI TAEKWONDO  GENÇLER (KIZ/ERKEK)

İL BİRİNCİLİĞİ  VE ANALİG YILDIZLAR (KIZ/ERKEK) 

TEKİRDAĞ İL SEÇMESİ  


 

Okul Sporları Taekwondo Gençler (Kız/Erkek) ve Analig  Yıldızlar (Kız -Erkek) Tekirdağ  İl Seçmesi 17 Şubat 2019 tarihinde

Tekirdağ İli Muratlı  Atatürk Spor Salonu’nda yapılacaktır.

MÜSABAKANIN TARTILARI: 16 ŞUBAT  2019 / CUMARTESİ

                                                         SAAT:15:00-18:00

MÜSABAKANIN BAŞLAMA TARİHİ  : 
 17 ŞUBAT 2019/PAZAR 




OKULLARARASI 

BOCCE  İL BİRİNCİLİĞİ


GENÇLER : 19 ŞUBAT 2019


TEKNİK TOPLANTI SAATİ:09:00

MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ:09:30



YILDIZLAR-KÜÇÜKLER : 20 ŞUBAT 2019

TEKNİK TOPLANTI SAATİ:09:00
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ:09:30



MÜSABAKA YERİ:NAMIK KEMAL STADI 












OKULLARARASI

YELKEN GENÇLER ,YILDIZLAR,KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ

02 – 03 MART 2019





YELKEN YARIŞMA PROGRAMI 

TARİH

SAAT

PROGRAM

01 Mart 2019 Cuma

17:00

Yarış Kurulu Toplantısı

02 Mart 2019 Cumartesi

09:00 – 10:00

Kayıtlar


09:30

Yarışma Teknik Toplantısı


11:00

Günün İlk Startı (3 yarış)

03 Mart 2019 Pazar

11:00

Günün İlk Startı (3 yarış)


16:00

Son Uyarı İşaretinin Verileceği Saat


17:00

Ödül Töreni


 

 




OKUL SPORLARI PUANLI ATLETİZM GENÇ (A-B) YARIŞMALARI

Okul sporları  Puanlı Atletizm Genç (A-B) Yarışmaları 12-13 Şubat 2019  tarihlerinde müsabaka saat:10:00 da  Teknik toplantı saat:09:30 da General Basri Saran Stadı Çorlu ilçemizde gerçekleştirilecek.

 

 





     Yüzme Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ.


NOT:Okul Sporları Genç,Yıldız İl Birinciliği yarışına katılacak sporcuların listeleri belirtilen formatta olması gerekmektedir.
Bu formatta olmayan listeler değerlendirmeye alınmayacaktır.







OKUL  SPORLARI  BADMİNTON GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ  MÜSABAKALARI   BAŞLIYOR.
 (GENÇ KIZLAR / GENÇ ERKEKLER )

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Badminton Gençler  İl Birinciliği  Müsabakaları  12-13 Şubat  2019 tarihinde Çorlu Spor Salonunda  teknik toplantı  saat: 09:30 da müsabaka saat:10:00 ‘da gerçekleştirilecek .



KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ KONTROL LİSTESİ 









OKUL SPORLARI TAEKWONDO YILDIZLAR (BAY/BAYAN) VE

 MİNİKLER  İL BİRİNCİLİĞİ

Okul Sporları Yıldızlar Bay/Bayan ve Minikler  Tekirdağ İl Birinciliği 12 Ocak 2019 tarihinde Tekirdağ İli Muratlı  Atatürk Spor Salonu’nda yapılacaktır.

MÜSABAKANIN TARTILARI: 12 OCAK 2019 / CUMARTESİ

                                                   SAAT:08:00-10:00







OKULLAR VE KULÜPLER ARASI HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ



Okullar ve Kulüpler Arası Halk Oyunları İl Birinciliği  15 Şubat (Genel Prova) - 16 Şubat 2019 Cumartesi günü  saat:10:00'da  Atatürk Spor Salonunda  gerçekleştirilecek.





İLÇE BİRİNCİLİĞİ BAŞVURU KONTROL LİSTESİ






OKUL  SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ TENİS MÜSABAKALARI   BAŞLIYOR. (GENÇ KIZLAR / GENÇ ERKEKLER )

2018-2019 Eğiitim Öğretim Yılı Okul Sporları  İl Birinciliği Tenis Müsabakaları   Genç Kızlar  15 Ocak 2019 tarihinde ,Genç Erkekler  16 Ocak 2019 tarihinde Merkez Tenis Kortlarında saat:10:00 ‘da gerçekleştirilecek .









OKUL SPORLARI DART İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

Okul Sporları Dart Gençler (Kız-Erkek) İl Birinciliği Müsabakaları 26 Aralık 2018 ,Yıldızlar (Kız-Erkek)İl Birinciliği Müsabakaları ise 27 Aralık 2018 tarihinde  Tekirdağ Merkez Gençlik Merkezinde (Atatürk Spor Salonunun Yanı) saat 09:30'da başlayacaktır.




 

2018/2019 OKUL SPORLARI
GENÇLER A-B (KIZ/ERKEK ) ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ 

TARİH: 03 OCAK 2018 / PERŞEMBE 
YER:NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ








OKUL SPORLARI KROS YILDIZLAR ,GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI BAŞLIYOR.

2018-2019 yılı Okul Sporları Kros Yıldızlar (Kız-Erkek),Gençler A-B (Kız Erkek) İl Birinciliği Müsabakaları 20 kasım 2018 tarihinde Süleymanpaşa Gazioğlu Köyü Girişindeki  Benzinlik’te   saat 09:00 ‘da teknik toplantı yapılacak olup ;müsabaka 10:00’da başlayacaktır. Teknik toplantıya getirilmesi gereken Esame Listesi, Okul Sporları Bilgi Yönetim Sisteminden bilgisayar ortamında doldurulup çıktı alınması zorunludur.



 



OKUL SPORLARI MASA TENİSİ GENÇLER KIZ-ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ BAŞLIYOR.

 

2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Okul Sporları Masa Tenisi Gençler Kız-Erkek İl Birinciliği 27-28 Kasım 2018 tarihlerinde Atatürk Spor Salonu’nda yapılacaktır. Saat 09.30’ da teknik toplantı olacak, müsabakalar 10.00’da başlayacaktır.

!!! Müsabakaların zamanında başlaması için Fikstür önceden düzenleneceğinden;

!!! Müsabakalara katılacak okullar, Okul Sporları Bilgi Yönetim Sisteminden  çıkaracakları esame listesini tekirdagokulspor@hotmail.com  adresine 23 Kasım 2018 tarihine kadar mail göndererek başvuru yapacaklardır.

!!! Önceden başvuru yapıp mücbir sebeplerden dolayı yarışmaya katılamayacak okulların da aynı mail adresine katılamayacaklarını belirten bir bilgi notu göndermeleri gerekmektedir.

Ayrıca; yarışmaya katılacak her okul bilgisayarda A4 kağıdına yatay olarak okulunun adını yazıp çıktı alarak gelecektir.






2018 – 2019 EĞİTİM – ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI

İLÇE BİRİNCİLİĞİ BAŞVURULARI

         2018 – 2019 EĞİTİM – Öğretim Yılı Okul Sporları İlçe  Birinciliği Başvuruları 19 – 23 Kasım 2018 tarihlerinde alınacaktır. Başvurular  “Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi “ üzerinden yapılacak olup aynı zamanda ekte sunulan  taahhütname( Ek-1) doldurularak İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro birimine gönderilecektir.

EK:1 TAHAHÜTNAME İÇİN TIKLAYINIZ.






GÜREŞ GENÇLER A-B ,YILDIZLAR,MİNİKLER,SERBEST VE GREKOROMEN İL SEÇMESİ MÜSABAKALARI

08/09/10 OCAK 2019

ÇORLU SPOR SALONU

2018/2019 Okulsporları faaliyet programında yer alan Gençler A-B,Yıldızlar,Minikler,Serbest ve grekoromen İl seçmesi müsabakaları 08/09/10 Ocak 2019 tarihlerinde de çorlu ilçemizde  çorlu spor salonunda yapılacaktır.

PROGRAM

08/01/2019

Gençler  A-B  Serbest ve Grekoromen stil müsabakaları

Tartı:09:30-10:30

Müsabaka başlama :12:00

09/01/2019

Minikler ve Yıldızlar Serbest ve Grekoromen stil müsabakaları

Tartı:09:00-10:00

Müsabaka başlama : 11:00

10/01/2019

Minikler ve Yıldızlar Serbest ve Grekoromen stil yarı final ve final müsabakaları

Müsabaka başlama:10:00







 

OKUL  SPORLARI  KARATE İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ÇORLU DA…

 

14 ARALIK 2018 / ÇORLU KAPALI SPOR SALONU


Okul sporları 2018  yılı faaliyet takviminde olan Gençler A,B(Kız-Erkek),Yıldızlar (Kız-Erkek),Minikler (Kız-Erkek),Küçükler (Kız-Erkek) Karate  İl birinciliği müsabakaları  14 Aralık 2018 gününe denk gelen Cuma günü Çorlu Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecektir.

Teknik Toplantı : Saat:09:00

Tartı:Saat:09:30-10:00

Müsabaka Başlama Saati :10:30







                      
OKUL  SPORLARI HALTER 
GENÇLER A-B (KIZ-ERKEK),YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2018-2019 yılı Okul Sporları Halter Gençler A-B (Kız Erkek), Yıldızlar (Kız Erkek) İl Birinciliği Müsabakaları 26 Aralık 2018 tarihinde Çorlu Spor Salonunda (Halter Antreman Salonunda) saat:10:00’da başlayacaktır.