OKUL SPORLARI HABERLERİ




OKUL SPORLARI BADMİNTON YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 


MÜSABAKANIN YAPILACAĞI YER: ÇORLU ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU 
MÜSABAKA TARİHİ: 05-06  ŞUBAT 2020 
TEKNİK TOPLANTI SAATİ: 09:30
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ: 10:00







OKUL SPORLARI BOCCE (KÜÇÜKKIZLAR ,KÜÇÜK ERKEKLER,YILDIZ KIZLAR YILDIZ ERKEKLER,GENÇ KIZLAR,GENÇ ERKEKLER) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI BOCCE MÜSABAKALARI TARİHLERİ:

KÜÇÜK KIZLAR : 17 ŞUBAT 2020

KÜÇÜK ERKEKLER:19 ŞUBAT 2020

YILDIZ KIZLAR:24 ŞUBAT 2020

YILDIZ ERKEKLER:26 ŞUBAT 2020

GENÇ KIZLAR :03 MART 2020

GENÇ ERKEKLER:04 MART 2020

TÜM KATEGORİLERDE MÜSABAKA YERİ: TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL STADYUMU

MÜSABAKA TEKNİK TOPLANTI SAATİ: 09:00

MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ:10:00

 






Tekirdağ Taekwondo İl Temsilciliğinin faaliyet programında yer alan ''ANADOLU YILDIZLAR LİGİ Yıldızlar Bay/Bayan Tekirdağ il seçmesi ve Okul Sporları Gençler Taekwondo İl Seçmesi''
 25-26 Ocak 2020 Cumartesi-Pazar tarihlerinde
Tekirdağ ili Muratlı ilçesi, Muratlı Atatürk Spor Salonu’nda yapılacaktır. 

Müsabakanın tartıları 25 Ocak 2020 Cumartesi günü saat 13:00-17:00 arası, kuraları ve sistem kurulumu saat 17:00-22:00 arasında yapılacak olup, müsabakalar bir sonraki gün 26.01.2020 tarihinde yine aynı salonda, saat 09:00 ‘da başlayacaktır.





OKUL SPORLARI YILDIZLAR JUDO İL  BİRİNCİLİĞİ  MÜSABAKALARI

MÜSABAKA TARİHİ :  27 OCAK 2020

MÜSABAKA SAATİ:12:00

MÜSABAKA YERİ: İSMET İNÖNÜ KAPALI SPOR SALONU/JUDO ANTREMAN SALONU

 







OKUL SPORLARI ESKRİM GENÇLER,YILDIZLAR VE KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ 



MÜSABAKA PROGRAMI

MÜSABAKANIN YAPILACAĞI YER:  
ÇORLU ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU/ ESKRİM ANTREMAN SALONU 

 

TARİH:10.02.2020

TEKNİK TOPLANTI SAATİ:09:30

MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ:        Saat:10:00 Küçükler Bayan Epe 

                                                            Saat:12:00 Küçükler Erkek Epe     

                                                             Saat:14:30 Yıldız Bayan Epe        


 

Tarih:11.02.2020

TEKNİK TOPLANTI SAATİ:09:30

MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ:                  Saat:10:00 Yıldız Erkekler Epe 

                                                                    Saat:12:00 Gençler Bayan Epe

                                                                  Saat:14:00  Gençler Erkekler Epe



 

Tarih: 12.02.2020

TEKNİK TOPLANTI SAATİ:09:30

MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ:              Saat:10:00 Küçükler Bayan Flöre

 

                                                                  Saat:11:00 Küçükler Erkek Flöre   

 

                                                                   Saat:12:00 Yıldızlar Bayan Flöre 

 

                                                                    Saat:13:00 Yıldızlar Erkek Flöre    

 

                                                                       Saat:14:00 Gençler Bayan Flöre 

 

                                                                       Saat:15:00 Gençler Erkek Flöre     

 








OKUL SPORLARI TENİS GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ 

GENÇ KIZLAR: 03-04 ŞUBAT 2020
GENÇ ERKEKLER: 05-06 ŞUBAT 2020

MÜSABAKA YERİ: SÜLEYMANPAŞA MERKEZ TENİS KORTLARI 

TEKNİK TOPLANTI SAATİ: 09:30
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ:10:00







OKUL SPORLARI BADMİNTON GENÇLER (A) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 

MÜSABAKANIN YAPILACAĞI YER: ÇORLU ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU 
MÜSABAKA TARİHİ: 15-16 OCAK 2019 
TEKNİK TOPLANTI SAATİ: 09:30
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ: 10:00














OKUL SPORLARI CİMNASTİK KÜÇÜKLER,YILDIZLAR,GENÇLER (A) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 

MÜSABAKA TARİHİ: 14 OCAK 2020
TEKNİK TOPLANTI SAATİ: 09:30
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ:10:00
YER: ÇORLU ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU
 









OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZLAR, GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

Müsabaka Yeri :  

Tekirdağ Olİmpİk Yüzme Havuzu

Müsabaka Tarihi :

9-10 OCAK 2020

Teknik Toplantı :

8 OCAK 2020 SAAT: 17:30 

(Tekirdağ Olimpik Yüzme Havuzu Konferans Salonu)

Katılım Yaşı :

01.09.2005-2006-2007 ..…YILDIZLAR

2002-2003-2004-2005……GENÇLER









OKULLAR ARASI YILDIZ VE KÜÇÜKLER (KIZ/ERKEK)
SERBEST VE GREKOROMEN STİL GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ  MÜSABAKALARI 


14-15 Ocak 2020 tarihlerinde Atatürk Spor Salonunda yapılacaktır.

14 Ocak 2020  Yıldız ve Küçük Erkekler Serbest Stil Müsabakaları

Tartı Saati: 09:00-10:30:
Müsabaka Başlama Saati: 12:00

15 Ocak 2020 Yıldız Erkekler Grekoromen, Yıldız Kızlar Serbest Küçük Erkekler Grekoromen Stil Müsabakaları 

Tartı Saati:09:00-10:30
Müsabaka Başlama Saati:12:00





2019-2020 OKUL SPORLARI 

GENÇLER (KIZ /ERKEK) JUDO İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

 Okul Sporları Judo Gençler (Kız/Erkek) İl Birinciliği Müsabakaları 
16 Aralık 2019 tarihinde,Tekirdağ İsmet İnönü Kapalı Spor Salonunda (Judo antrenman salonu) yapılacaktır.

Müsabaka adı: 2019-2020 Okul Sporları Gençler (Kız / Erkek ) Judo İl Birinciliği

Müsabaka tarihi ve yeri : 16 Aralık 2019 Tekirdağ İsmet İnönü Spor Salonu Judo Antrenman Salonu

Müsabaka Saati: 10:00

Doğum tarihleri : 2002-2003-2004-2005 (Bay-Bayan)

Müsabaka Sıkletleri : 40-44-48-52-57-63-70- +70kg (bayan)

50-55-60-66-73-81-90 +90kg (bay)

Tartı: Müsabakadan bir gün önce İsmet İnönü Spor Salonu Judo antrenman salonu saat 18:00 (1 kg tolerans vardır)






OKULLAR ARASI HALTER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 
YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) GENÇLER A-B (KIZ-ERKEK)


Müsabaka Yeri: Çorlu Kapalı Spor Salonu (Halter Salonu)
Teknik Toplantı Saati:13:00
Müsabaka Başlama Tarihi: 18 Aralık 2019 
Müsabaka Başlama Saati: 13:00



2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Dart Müsabakaları
 

Yıldız Kızlar / 17 Aralık 2019

Yıldız Erkekler / 18 Aralık 2019

Genç Kızlar (A) /  24 Aralık 2019

Genç Erkekler (A) 25 / Aralık 2019  tarihlerinde yapılacaktır.

Müsabaka Yeri: Tekirdağ Merkez Gençlik Merkezi Taekwondo Salonu
Teknik Toplantı Saati:09:00
Müsabaka Başlama Saati:09:30
(Tüm okulların 09:00’da belirtilen yerde hazır bulunmaları rica olunur.)

 











OKULLAR ARASI MİNİK,KÜÇÜK,YILDIZ,GENÇ A-B (KIZ/ERKEK)
 KARATE İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 



YER:Çorlu Kapalı Spor Salonu

TARİH: 26.12.2019

TEKNİK TOPLANTI SAATİ: 08:00-08:15

KESİN KAYIT SAATİ: 08:30-09:00

TARTI SAATİ:09:00-09:30

MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ: 10:00 


Okul sporları Karate branşı  yarışma talimatı için
LİNKİ TIKLAYINIZ. https://spor.sgm.gov.tr/okulsportal/PortalIcerikGoruntule.aspx?ctg=spordali&id=43&engelDurumId=5      






OKULLAR ARASI GENÇ A-B (KIZ-ERKEK) SERBEST STİL,GREKOROMEN STİL (ERKEK) GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ

 ‘’09-10 Aralık 2019 tarihlerinde ilimiz Atatürk Spor Salonun’da yapılacaktır.

          
Genç A-B Serbest Stil (Erkekler)
Tartı Saati: 09:00-10:00
Müsabaka Başlama Tarihi : 09 Aralık 2019                             
Müsabaka Başlama Saati  :  11:30


Genç A-B Grekoromen (Erkekler) - Serbest (Kızlar)
Tartı Saati: 09:00-10:00
Müsabaka Başlama Tarihi : 10 Aralık 2019                             
Müsabaka Başlama Saati  :  11:30







2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Masa Tenisi Gençler İl Birinciliği

4-5 Aralık 2019 tarihlerinde Süleymanpaşa / Atatürk Spor Salonu'nda yapılacaktır. 4 Aralık 2019 saat 09.30 da kayıtlar alınacak olup müsabakalar saat 10.00 da başlayacaktır.

  "Katılacak okulların beyaz kıyafet giymemesi ve gelirken bir A4 kağıdına yatay olarak bilgisayardan okul ismi yazıp ciktisini getirmeleri gerekmektedir"






2019-2020 Tekirdağ Okul Sporları Kros İl Birinciliği  29 Kasım 2019 Tarihinde saat 10:00 da Gazioğlu Köyünde yapılacaktır.


 Yarışmalar 10:00 da yıldız kızlar kategorisinde başlayıp, diğer kategorilerde devam edecektir.

*teknik toplantı aynı gün saat 09:00 da Köyün girişinde benzinlikte yapılacaktır.

*Okullar göğüs numaralarını kendileri hazırlayacaktır.

*Okullar ekte bulunan sporcu listelerini BÜYÜK HARFLE doldurarak 27 Kasım 2019 Saat

17:00’a kadar bayrix@hotmail.com adresine ön kayıt yaptırdıktan sonra çıktısını alıp imzalanmış

olarak teknik toplantıya getireceklerdir.

NOT: TEKNİK TOPLANTIDA SPORCU KAYDI YAPILMAYACATIR, SADECE DEĞİŞİKLİK YAPILACAKTIR.

ÖN KAYIT YAPTIRMAYAN OKULLAR YARIŞMAYA ALINMAYACAKTIR.

SPORCU LİSTESİNDEKİ EKSİK BİLGİ GÖNDEREN OKULLARIN LİSTESİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR.