OKUL SPORLARI HABERLERİ

OKUL SPORLARI MUAY THAİ KÜÇÜKLER , YILDIZLAR , GENÇLER (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ

MÜSABAKA TARİHİ:19 MART 2020
MÜSABAKA YERİ:ÇORLU ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU
SAAT:11.00



************************************************************************

OKUL SPORLARI RİTMİK CİMNASTİK MİNİKLER A-B (KIZ), KÜÇÜKLER (KIZ), YILDIZLAR (KIZ), GENÇLER (KIZ) İL BİRİNCİLİĞİ


MÜSABAKA TARİHİ:19 MART 2020
MÜSABAKA YERİ:ÇORLU ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU
SAAT:10.00

*****************************************************************************

2019/2020 OKUL SPORLARI
GENÇLER A / B (KIZ-ERKEK) ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ





Yarışma Tarihi:  26/03/2020 Perşembe günü

(NOT: Havanın yağış durumuna göre yarışma gününde değişiklik olabilir.)

KAYITLAR: Yarışmaya kayıtlar

Gençler kategorisinde son kayıt 23/03/ 2020

Yarışma yapılacak yer http://tekirdag.gsb.gov.tr sitesi üzerinden ve kurulacak olan 
 whatsapp grubundan yarışmadan 1 gün önce paylaşılacaktır.

 

Yarışma yeri açıklandıktan sonra etik değerlerimiz açısından hiçbir okulun yarışma bölgesine girmemesi, antrenman yapmaması gerekmektedir. Antrenman yapan, yarışma alanına giden okul/takımlar tespit edildiğinde diskalifiye edilecektir.





******************************************************************************************************************************************************








**************************************************************************




2020 TEKİRDAĞ OKUL SPORLARI BİSİKLET İL BİRİNCİLİĞİ

YILDIZLAR,GENÇLER A-B (KIZ/ERKEK)


YARIŞMA TARİHİ: 11 MART 2020

YARIŞMA YERİ: YENİ BARBAROS LİMAN YOLU ÜZERİ (YAYOBA OTEL MEVKİİ)






**************************************************************************





                     2020 TEKİRDAĞ OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER JUDO İL BİRİNCİLİĞİ






Müsabaka tarihi ve yeri

09.03.2020   Tekirdağ İsmet İnönü Spor Salonu Judo Antrenman Salonu

Müsabaka saati

12 :00

Doğum tarihleri

2008 – 2009   ( bay-bayan)

Müsabaka sıkletleri

24 – 28 - 32 – 36 -  40 – 44 – 48 – 52 –  57 - +57 kg  ( bayan )

26 – 30 - 34 – 38 – 42 – 46 – 50 – 55 – 60  – +60 kg  ( bay )

Tartı

Müsabaka günü, ismet İnönü spor salonu  saat: 11:00  (1 kg tolerans vardır)

Judogi

Mavi-Beyaz uygulaması yapılacaktır.

Not

Talimatta yer almayan konularda judo il temsilciliği yetkilidir.



























**************************************************************************






TEKİRDAĞ OKUL SPORLARI 2020 PUANLI ATLETİZM GENÇLER A-B YARIŞMALARI

Tekirdağ Okul Sporları Puanlı Atletizm Gençler A-B yarışmaları 4-5 Mart 2020 tarihlerinde Çorlu General Basri Saran stadında yapılacaktır.

Başvurular ön kayıt şeklinde aşağıda belirtilen formu doldurarak internet üzerinden tekirdagatletizm@gmail.com adresine yapılacak olup kayıt yaptırmayan okullar yarışmaya alınmayacaktır. Kayıt yaptıran okullar; sayfanın çıktısı ile birlikte esame listelerini teknik toplantıda teslim edeceklerdir. Değişiklikler teknik toplantıda yapılacaktır.

- Teknik Toplantı : Çorlu General Basri Saran Stadı Saat 09:00

 

- İnternet Son Kayıt : 3 MART 2020 Saat 17:00 ‘a kadar

- Sporcular yarışmalara 2020 okul sporları atletizm lisansları ile katılacaklardır. Başka branş lisanları ile yarışmalara katılamazlar.

- Kayıt formu bilgisayar üzerinden iletişim numarası ile birlikte eksiksiz doldurulması gerekmektedir; eksik doldurulan formlar dikkate alınmayacaktır.

İl Temsilcisi iletişim: Bayram KIRBOĞA 
                                      0544 378 02 12

 

**************************************************************************




OKUL SPORLARI TENİS KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ 

 KÜÇÜK KIZLAR: 03-04 MART 2020

 KÜÇÜK ERKEKLER : 05-06 MART 2020

MÜSABAKA YERİ: SÜLEYMANPAŞA MERKEZ TENİS KORTLARI

 TEKNİK TOPLANTI SAATİ:10:00 

 MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ:10:30






**************************************************************************


OKUL SPORLARI  ARTİSTİK CİMNASTİK 

MİNİKLER,KÜÇÜKLER(KIZ/ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

 

Müsabaka Başlama Tarihi: 26 Şubat 2020

Müsabaka Başlama Saati: 09:00’ da teknik toplantı yapılacak olup, müsabakalar hemen akabinde başlayacaktır.

Müsabakanın Yeri: Ebru Naim Fen Lisesi 

**************************************************************************

2019/2020 OKUL SPORLARI
KÜÇÜKLER,YILDIZLAR ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ






Yarışma Tarihi: 05 Mart 2020 /  Perşembe 

(NOT: Havanın yağış durumuna göre yarışma gününde değişiklik olabilir.)

KAYITLAR:Yarışmaya kayıtlar

Küçükler ve Yıldızlar kategorisinde son kayıt 02/03/ 2020

Yarışma yapılacak yer http://tekirdag.gsb.gov.tr sitesi üzerinden ve kurulacak olan 
 whatsapp grubundan yarışmadan 1 gün önce paylaşılacaktır.

Yarışma yeri açıklandıktan sonra etik değerlerimiz açısından hiçbir okulun yarışma bölgesine girmemesi, antrenman yapmaması gerekmektedir. Antrenman yapan, yarışma alanına giden okul/takımlar tespit edildiğinde diskalifiye edilecektir.

ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA BÜLTENİ İÇİN TIKLAYINIZ.

2019- 2020 ORYANTİRİNG KÜÇÜKLER ,YILDIZLAR KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

**************************************************************************






2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI
OKUL SPORLARI MASA TENİSİ YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ 


 

Müsabakalar,17-18 Şubat 2020 tarihlerinde Süleymanpaşa / Atatürk Spor Salonu'nda yapılacaktır.

17 Şubat 2020 tarihinde saat 10:00 da teknik toplantı olup müsabakalar saat 10:30 da başlayacaktır.

 Katılacak okulların beyaz kıyafet giymemesi ve gelirken bir A4 kağıdına yatay olarak bilgisayardan okul ismi yazıp çıktısını getirmeleri gerekmektedir.

Turnuvaya katılacak okullar esame listelerini 14 Şubat 2020 tarihi mesai bitimine kadar tekirdagokulspor@hotmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir.Esame listesini göndermeyen okullar müsabaka günü yarışmalara dahil edilmeyecektir.


         **************************************************************************



OKUL SPORLARI TAEKWONDO YILDIZLAR BAY/BAYAN İL BİRİNCİLİĞİ

 Okul Sporları Yıldızlar Bay/Bayan Tekirdağ İl Birinciliği 08-09 Şubat 2020 tarihinde Tekirdağ İli,Muratlı İlçesi,Muratlı Atatürk Spor Salonu'nda yapılacaktır.

Müsabakanın tartıları 08 Şubat 2020 Cumartesi günü saat 13:00-17:00 arası, kuraları ve sistem kurulumu saat 17:00-22:00 arasında yapılacak olup müsabakalar bir sonraki gün 09 Şubat 2020 tarihinde (Pazar günü) yine aynı salonda saat 09:00 da başlayacaktır.

**************************************************************************





OKUL SPORLARI YÜZME MİNİKLER,KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI


MÜSABAKA YERİ:
TEKİRDAĞ OLİMPİK YÜZME HAVUZU

MÜSABAKA TARİHİ:
 20-21 ŞUBAT 2020

TEKNİK TOPLANTI:  19 ŞUBAT 2020
TEKNİK TOPLANTI SAATİ: 18:00
 (Tekirdağ Olimpik Yüzme Havuzu Konferans Salonu)

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ : 
TEKİRDAĞ OKUL SPORLARI MİNİKLER,KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI





**************************************************************************

 




 

OKUL SPORLARI  MİNİKLER,KÜÇÜKLER,YILDIZLAR,GENÇLER

 SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ


 

SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ SON BAŞVURU TARİHİ VE SAATİ: 07 ŞUBAT 2020 / SAAT 17:00

SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ BAŞLAMA TARİHİ: 12 ŞUBAT 2020

SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ BAŞLAMA TARİHİ: 13 ŞUBAT 2020

SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ YAPILACAĞI YER: ÇORLU BELEDİYESİ DÜĞÜN SALONU


SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA ÖNERGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.


 




**************************************************************************











OKUL SPORLARI BADMİNTON YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 


MÜSABAKANIN YAPILACAĞI YER: ÇORLU ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU 
MÜSABAKA TARİHİ: 05-06  ŞUBAT 2020 
TEKNİK TOPLANTI SAATİ: 09:30
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ: 10:00

 

**************************************************************************





OKUL SPORLARI BOCCE (KÜÇÜKKIZLAR ,KÜÇÜK ERKEKLER,YILDIZ KIZLAR YILDIZ ERKEKLER,GENÇ KIZLAR,GENÇ ERKEKLER) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

OKUL SPORLARI BOCCE MÜSABAKALARI TARİHLERİ:

KÜÇÜK KIZLAR : 17 ŞUBAT 2020

KÜÇÜK ERKEKLER:19 ŞUBAT 2020

YILDIZ KIZLAR:24 ŞUBAT 2020

YILDIZ ERKEKLER:26 ŞUBAT 2020

GENÇ KIZLAR :03 MART 2020

GENÇ ERKEKLER:04 MART 2020

TÜM KATEGORİLERDE MÜSABAKA YERİ: TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL STADYUMU

MÜSABAKA TEKNİK TOPLANTI SAATİ: 09:00

MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ:10:00

 

**************************************************************************




Tekirdağ Taekwondo İl Temsilciliğinin faaliyet programında yer alan ''ANADOLU YILDIZLAR LİGİ Yıldızlar Bay/Bayan Tekirdağ il seçmesi ve Okul Sporları Gençler Taekwondo İl Seçmesi''
 25-26 Ocak 2020 Cumartesi-Pazar tarihlerinde
Tekirdağ ili Muratlı ilçesi, Muratlı Atatürk Spor Salonu’nda yapılacaktır. 

Müsabakanın tartıları 25 Ocak 2020 Cumartesi günü saat 13:00-17:00 arası, kuraları ve sistem kurulumu saat 17:00-22:00 arasında yapılacak olup, müsabakalar bir sonraki gün 26.01.2020 tarihinde yine aynı salonda, saat 09:00 ‘da başlayacaktır.

**************************************************************************



OKUL SPORLARI YILDIZLAR JUDO İL  BİRİNCİLİĞİ  MÜSABAKALARI

MÜSABAKA TARİHİ :  27 OCAK 2020

MÜSABAKA SAATİ:12:00

MÜSABAKA YERİ: İSMET İNÖNÜ KAPALI SPOR SALONU/JUDO ANTREMAN SALONU

 

**************************************************************************





OKUL SPORLARI ESKRİM GENÇLER,YILDIZLAR VE KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ 



MÜSABAKA PROGRAMI

MÜSABAKANIN YAPILACAĞI YER:  
ÇORLU ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU/ ESKRİM ANTREMAN SALONU 

 

TARİH:10.02.2020

TEKNİK TOPLANTI SAATİ:09:30

MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ:        Saat:10:00 Küçükler Bayan Epe 

                                                            Saat:12:00 Küçükler Erkek Epe     

                                                             Saat:14:30 Yıldız Bayan Epe        


 

Tarih:11.02.2020

TEKNİK TOPLANTI SAATİ:09:30

MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ:                  Saat:10:00 Yıldız Erkekler Epe 

                                                                    Saat:12:00 Gençler Bayan Epe

                                                                  Saat:14:00  Gençler Erkekler Epe



 

Tarih: 12.02.2020

TEKNİK TOPLANTI SAATİ:09:30

MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ:              Saat:10:00 Küçükler Bayan Flöre

 

                                                                  Saat:11:00 Küçükler Erkek Flöre   

 

                                                                   Saat:12:00 Yıldızlar Bayan Flöre 

 

                                                                    Saat:13:00 Yıldızlar Erkek Flöre    

 

                                                                       Saat:14:00 Gençler Bayan Flöre 

 

                                                                       Saat:15:00 Gençler Erkek Flöre     

 


**************************************************************************





OKUL SPORLARI TENİS GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ 

GENÇ KIZLAR: 03-04 ŞUBAT 2020
GENÇ ERKEKLER: 05-06 ŞUBAT 2020

MÜSABAKA YERİ: SÜLEYMANPAŞA MERKEZ TENİS KORTLARI 

TEKNİK TOPLANTI SAATİ: 09:30
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ:10:00


**************************************************************************




OKUL SPORLARI BADMİNTON GENÇLER (A) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 

MÜSABAKANIN YAPILACAĞI YER: ÇORLU ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU 
MÜSABAKA TARİHİ: 15-16 OCAK 2019 
TEKNİK TOPLANTI SAATİ: 09:30
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ: 10:00




**************************************************************************









OKUL SPORLARI CİMNASTİK KÜÇÜKLER,YILDIZLAR,GENÇLER (A) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 

MÜSABAKA TARİHİ: 14 OCAK 2020
TEKNİK TOPLANTI SAATİ: 09:30
MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ:10:00
YER: ÇORLU ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU
 


**************************************************************************






OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZLAR, GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

Müsabaka Yeri :  

Tekirdağ Olİmpİk Yüzme Havuzu

Müsabaka Tarihi :

9-10 OCAK 2020

Teknik Toplantı :

8 OCAK 2020 SAAT: 17:30 

(Tekirdağ Olimpik Yüzme Havuzu Konferans Salonu)

Katılım Yaşı :

01.09.2005-2006-2007 ..…YILDIZLAR

2002-2003-2004-2005……GENÇLER




**************************************************************************




OKULLAR ARASI YILDIZ VE KÜÇÜKLER (KIZ/ERKEK)
SERBEST VE GREKOROMEN STİL GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ  MÜSABAKALARI 


14-15 Ocak 2020 tarihlerinde Atatürk Spor Salonunda yapılacaktır.

14 Ocak 2020  Yıldız ve Küçük Erkekler Serbest Stil Müsabakaları

Tartı Saati: 09:00-10:30:
Müsabaka Başlama Saati: 12:00

15 Ocak 2020 Yıldız Erkekler Grekoromen, Yıldız Kızlar Serbest Küçük Erkekler Grekoromen Stil Müsabakaları 

Tartı Saati:09:00-10:30
Müsabaka Başlama Saati:12:00

**************************************************************************



2019-2020 OKUL SPORLARI 

GENÇLER (KIZ /ERKEK) JUDO İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

 Okul Sporları Judo Gençler (Kız/Erkek) İl Birinciliği Müsabakaları 
16 Aralık 2019 tarihinde,Tekirdağ İsmet İnönü Kapalı Spor Salonunda (Judo antrenman salonu) yapılacaktır.

Müsabaka adı: 2019-2020 Okul Sporları Gençler (Kız / Erkek ) Judo İl Birinciliği

Müsabaka tarihi ve yeri : 16 Aralık 2019 Tekirdağ İsmet İnönü Spor Salonu Judo Antrenman Salonu

Müsabaka Saati: 10:00

Doğum tarihleri : 2002-2003-2004-2005 (Bay-Bayan)

Müsabaka Sıkletleri : 40-44-48-52-57-63-70- +70kg (bayan)

50-55-60-66-73-81-90 +90kg (bay)

Tartı: Müsabakadan bir gün önce İsmet İnönü Spor Salonu Judo antrenman salonu saat 18:00 (1 kg tolerans vardır)



**************************************************************************


OKULLAR ARASI HALTER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 
YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) GENÇLER A-B (KIZ-ERKEK)


Müsabaka Yeri: Çorlu Kapalı Spor Salonu (Halter Salonu)
Teknik Toplantı Saati:13:00
Müsabaka Başlama Tarihi: 18 Aralık 2019 
Müsabaka Başlama Saati: 13:00

**************************************************************************

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Dart Müsabakaları
 

Yıldız Kızlar / 17 Aralık 2019

Yıldız Erkekler / 18 Aralık 2019

Genç Kızlar (A) /  24 Aralık 2019

Genç Erkekler (A) 25 / Aralık 2019  tarihlerinde yapılacaktır.

Müsabaka Yeri: Tekirdağ Merkez Gençlik Merkezi Taekwondo Salonu
Teknik Toplantı Saati:09:00
Müsabaka Başlama Saati:09:30
(Tüm okulların 09:00’da belirtilen yerde hazır bulunmaları rica olunur.)

 


**************************************************************************








OKULLAR ARASI MİNİK,KÜÇÜK,YILDIZ,GENÇ A-B (KIZ/ERKEK)
 KARATE İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 



YER:Çorlu Kapalı Spor Salonu

TARİH: 26.12.2019

TEKNİK TOPLANTI SAATİ: 08:00-08:15

KESİN KAYIT SAATİ: 08:30-09:00

TARTI SAATİ:09:00-09:30

MÜSABAKA BAŞLAMA SAATİ: 10:00 


Okul sporları Karate branşı  yarışma talimatı için
LİNKİ TIKLAYINIZ. https://spor.sgm.gov.tr/okulsportal/PortalIcerikGoruntule.aspx?ctg=spordali&id=43&engelDurumId=5      


**************************************************************************





OKULLAR ARASI GENÇ A-B (KIZ-ERKEK) SERBEST STİL,GREKOROMEN STİL (ERKEK) GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ

 ‘’09-10 Aralık 2019 tarihlerinde ilimiz Atatürk Spor Salonun’da yapılacaktır.

          
Genç A-B Serbest Stil (Erkekler)
Tartı Saati: 09:00-10:00
Müsabaka Başlama Tarihi : 09 Aralık 2019                             
Müsabaka Başlama Saati  :  11:30


Genç A-B Grekoromen (Erkekler) - Serbest (Kızlar)
Tartı Saati: 09:00-10:00
Müsabaka Başlama Tarihi : 10 Aralık 2019                             
Müsabaka Başlama Saati  :  11:30


**************************************************************************




2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Masa Tenisi Gençler İl Birinciliği

4-5 Aralık 2019 tarihlerinde Süleymanpaşa / Atatürk Spor Salonu'nda yapılacaktır. 4 Aralık 2019 saat 09.30 da kayıtlar alınacak olup müsabakalar saat 10.00 da başlayacaktır.

  "Katılacak okulların beyaz kıyafet giymemesi ve gelirken bir A4 kağıdına yatay olarak bilgisayardan okul ismi yazıp ciktisini getirmeleri gerekmektedir"

**************************************************************************




2019-2020 Tekirdağ Okul Sporları Kros İl Birinciliği  29 Kasım 2019 Tarihinde saat 10:00 da Gazioğlu Köyünde yapılacaktır.


 Yarışmalar 10:00 da yıldız kızlar kategorisinde başlayıp, diğer kategorilerde devam edecektir.

*teknik toplantı aynı gün saat 09:00 da Köyün girişinde benzinlikte yapılacaktır.

*Okullar göğüs numaralarını kendileri hazırlayacaktır.

*Okullar ekte bulunan sporcu listelerini BÜYÜK HARFLE doldurarak 27 Kasım 2019 Saat

17:00’a kadar bayrix@hotmail.com adresine ön kayıt yaptırdıktan sonra çıktısını alıp imzalanmış

olarak teknik toplantıya getireceklerdir.

NOT: TEKNİK TOPLANTIDA SPORCU KAYDI YAPILMAYACATIR, SADECE DEĞİŞİKLİK YAPILACAKTIR.

ÖN KAYIT YAPTIRMAYAN OKULLAR YARIŞMAYA ALINMAYACAKTIR.

SPORCU LİSTESİNDEKİ EKSİK BİLGİ GÖNDEREN OKULLARIN LİSTESİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR.








 



OKUL SPORLARI TENİS GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ 
OKUL SPORLARI TENİS GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ