Yönetim
Yönetim


Mehmet CEYLAN

Tekirdağ Valisi

17 Ocak 1965 yılında Balıkesir Sındırgı ilçesi Armutlu köyünde doğdu. İlkokulu Armutlu köyünde, orta ve lise tahsilini Sındırgı ilçesinde tamamladı. Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde 1987 yılında tamamladı.

25 Ekim 1989 tarihinde Kars Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Adaylık döneminde 1 yıl süre ile İngiltere'de bulundu. Ayrıca 1991-1992 yılları arasında 11 ay süre ile Afyon-Bayat Kaymakam Vekilliğinde bulundu. 13 Mart 1993 tarihinde Ordu-Gölköy Kaymakamlığına atandı. Daha sonra sırası ile Muş-Malazgirt Kaymakamlığı, Batman Vali yardımcılığı, Kırşehir-Çiçekdağı Kaymakamlığı, Uşak-Eşme Kaymakamlığı ve Sapanca Kaymakamlığı,  İstanbul İli Sultanbeyli Kaymakamlığı ve Nevşehir Valiliği yaptı. Bakanlar Kurulu’nun  30/5/2016 tarihli ve 2016/8864 sayılı Kararı ile Tekirdağ Valiliğine  atanan Vali Mehmet CEYLAN 13.06.2016 tarihinde Tekirdağ Valiliği  görevine başlamıştır.

  Vali Mehmet CEYLAN evli ve 3 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.


HAZAN KADİR KARDAŞ

TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ

1977 İstanbul Fatih’de doğdu 14 yıllık evlidir. İlköğretim, Ortaöğretim ve Liseyi İstanbul’da tamamlamasının ardından Anadolu Üniversitesi Turizm Bölümü ve yine Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu.

KARDAŞ, Gençlik ve Spor Bakanlığındaki mesleki hayatına Sakarya İl Müdürlüğü Mali İşler Şube Müdürlüğü ile İdari İşler Şube Müdürlüğünde Muhasebeci ve Sivil Savunma Amiri olarak göreve başladı. Nakil geçiş ile Yalova İl Müdürlüğünde Tesisler ve İşletmeler Şube Müdürlüğünde görev yaptı. Valilik Makam Onayı ile Spor Şube Müdürü olarak görevlendirilen KARDAŞ, 2013 yılında Tekirdağ Muratlı İlçesine İlçe Müdürü olarak tayini çıktı ve yine Valilik Makam Onayı ile Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde İdari İşler Şube Müdürü olarak görevlendirildi. 2014 -2015 yılları arasında bir yıl İl Müdürü Vekilli görevini yürütmesine müteakip 2015 yılında İl Müdürü olarak asaleten Tekirdağ İline atandı.

Eski bir Milli Karateci olan Hazan Kadir KARDAŞ 15 sene Karate branşının yanında Yalovaspor’da Kalecilik ve Atletizm branşında spora hizmet etti. Sporda yöneticiliğe ilk Futbol Hakemliği ile başlayan KARDAŞ, Basketbol Koşan Hakemlikte uzun yıllar görev yaptı.Yalova Futbol İl Hakem Kurulunda görev yaptığı esnada aynı zamanda Futbol Hakem Gözlemciliği görevini de yürüttü.

Bazı Spor Kulüplerinde Başkanlık ve Asbaşkanlık görevlerinde bulunan KARDAŞ, Spor Kulüplerinin özveri ve sabırla başarıya ulaşacağını düşünmektedir.